Vilniaus krepšinio lygos (VKL) ELITO grupėje tęsiasi ketvirtfinaliai. Šį kartą į akistatą stoja “SKM – AGOTOS GRYČIOS” bei “Twomenas-siaureslietuva.lt” kolektyvai. Kaip jau ir minėjome, į FINAL – 4 pirmoji žengs ta komanda, kuri laimės 2 rungtynes.

Dvikovų laikas ir vieta:

Balandžio 30d. (šešt..) 18:45 val.: SKM AGOTOS GRYČIA – Twomenas-siaureslietuva.lt Adresas: Šeškinės vid. mokykla, Čiobiškio g. 1

Gegužės 9d. (pirm.) 18:20 val.: Twomenas-siaureslietuva.lt – SKM AGOTOS GRYČIA Adresas: LKA (Lietuvos Karo Akademija), Šilo g. 5 A

(jei reikės) Gegužės 16d. (pirm.) 18:20 val.: Twomenas-siaureslietuva.lt – SKM AGOTOS GRYČIA Adresas: LKA (Lietuvos Karo Akademija), Šilo g. 5 A

Ateik ir pamatyk lemiamas dvikovas gyvai savo akimis!

Komandoms VILNIAUS KREPŠINIO LYGOJE šįmet sekėsi gana skirtingai, todėl jos po pirmojo etapo pakliuvo į skirtingas pajėgumo grupes bei tarpusavyje susitiko tik vieną kartą. “SKM – AGOTOS GRYČIA” namie tuomet pralaimėjo ne stipriausios sudėties susirinkusiai “Leidyklai” 94:104. Kol vieni Vilniaus miesto mėgėjų krepšinio favoritų ramiai laukė savo varžovų, “SKM” teko eliminuoti “Grigiškių SK” komandą. Abu kartus tai pasisekė padaryti sėkmingai ir dabar komandų keliai jau susitinka ketvirtfinalyje. Viso sezono metu J. Tumėno surinkta ekipa patyrė vos 3 pralaimėjimus – du iš jų VILNIAUS KREPŠINIO LYGOJE. Tokie antausiai turėjo gerokai užgauti favoritų savigarbą, tačiau kiek tai paveikė komandą, pamatysime jau serijos metu.

Komandų palyginimas

 

PG – Vytautas Zapalskis (SKM) / Tomas Purlys (Twomenas-siaureslietuva.lt)

 

 

 

Pagrindinius krepšininkus įžaidėjo pozicijoje nuspėti nėra lengva. Jei pažvelgsime į “SKM – AGOTOS GRYČIĄ” – ten bent trys pretendentai, galintys tinkamai vadovauti komandai: V. Zapalskis, T. Petravičius ir J. Jankauskas. Stebint statistinius rodiklius nežymiai išsiskiria V. Zapalskis, tačiau vos 1.9 rez. perdavimo per rungtynes tikrai nėra pats geriausias rezultatas. neaiški situacija ir “Twomenas-siaureslietuva.lt” stovykloje, tačiau didžiąja dalimi dėl to – jog pagrindinis įžaidėjas T. Purlys vis dar nerungtyniauja dėl traumos. Jeigu ketvirtfinalyje Tomą pamatysime aikštelėje, jis ir vėl neabejotinai “sukrapštys” savo 7.3 rez. perdavimų ir nudžiugins savo komandos sirgalius ne vienu efektingu derinuku. Kaip galimas keitimas Tomui bus jau ne pirmą kartą sezone sėkmingai kolegą pakeičiantis jaunasis L. Grabauskas.

SG – Tomas Urbelionis (SKM) / Marius Kugauda (Twomenas-siaureslietuva.lt)

 

 

 

Atakuojančio gynėjo pozicijoje “SKM – AGOTOS GRYČIOS” startiniame penketuke turėtume pamatyti T. Urbelionį. Šis krepšininkas ne kartą įrodė, jog gali demonstruoti aukšto lygio krepšinį. Tiesa, jo galimas oponentas – šių metų RKL čempionės bei vietą kitų metų NKL pirmenybėse iškovojusios “Ežerūno – Kario” (Molėtai) ekipos žaidėjas M. Kugauda. Marius ne tik pats sėkmingai rungtyniauja, tačiau neretai imasi ir trenerio vaidmens. Galbūt dėl to jį aikštelėje matome ne taip dažnai, kaip profesionalaus krepšinio rungtynėse. Nemaža dalimi dėl to statistiniais rodikliais pranašumą turi T. Urbelionis, nusileisdamas savo oponentui tik tritaškių taiklumu. Tačiau šiuo atveju “skaičiukai” nebūtinai pasako tikrą jėgų santykį. 

SF – Alfredas Lukaševičius (SKM) / Dainius Navickas (Twomenas-siaureslietuva.lt)

 

 

 

Šioje pozicijoje startiniame penketuke turėtų pasirodyti A. Lukaševičius (SKM) ir D. Navickas (Twomenas-siaureslietuva.lt). Alfredui teks nelengva užduotis. Norint pranokti savo daug šilto bei šalto mačiusį priešininką žaidėjui ne tik reiks pasiekti savo pelnomų taškų (po 19.4 tšk.) vidurkį, tačiau ir komandos draugų pagalbos. Nesuskaičiuojamoje gausybėje komandų rungtyniaujantis bei niekaip krepšiniu nepasisotinantis D. Navickas šiame sezone renka puikų naudingumo vidurkį +24.2 balo. Daugumoje rungtynių Dainius finišuodavo dvigubu dubliu, tiesa, neretai nedaug trūkdavo ir iki dviženklio skaičiaus klaidų grafoje. Nepaisant to universalusis “Twomenas-siaureslietuva.lt” žaidėjas turėtų įrodyti savo pranašumą bei laimėti mikrodvikovą.

PF -Vidas Svetikas (SKM) / Jan Jurgo (Twomenas-siaureslietuva.lt)

 

 

 

Dar viena pozicija, kurioje “SKM – AGOTOS GRYČIA” visa galva nusileidžia savo oponentams. Trenerių kolektyvo gretose nėra tikro “sunkiojo krašto”, kuris galėtų kaip lygus su lygiu kautis su “Twomenas-siaureslietuva.lt” ekipos žaidėju – Jan Jurgo. Sezono eigoje nedaug trūko, jog Janas būtų atsidūręs ir “SKM” gretose, tačiau situacija susiklostė kitaip ir jis dabar – čempionato favoritų sudėtyje. J. Jurgo įspūdingai taikliai meta dvitaškius (net 67.5%), atkovoja po 7.7 kamuolio bei pelno po 24.2 taško per rungtynes. Tuo tarpu jo oponento V. Svetiko statistika – bemaž trigubai kuklesnė. Komandos draugui galėtų pagelbėti ir sezono metu aikštelėje pasirodydavęs G. Astrauskas, tačiau net ir abu jie kartu paėmus prieš varžovų lyderį argumentų praktiškai neturi.

C – Paulius Joneliūnas (SKM) / Raimundas Ambrulaitis (Twomenas-siaureslietuva.lt) 

 

 

 

Vidurio puolėjo pozicija greičiausiai vienintelė, kur “SKM – AGOTOS GRYČIA” gali jausti pranašumą. Fantastiškas P. Joneliūno žaidimas viso sezono metu ne veltui leido krepšininkui ginti VKL bei Lietuvos spalvas tarptautiniuose renginiuose. +28.1 naudingumo balas, 13.8 atk. kamuolių bei 15.9 tšk. leido Pauliui tapti neabejotinu savo ekipos lyderiu. Nesuskaičiuojamą kiekį kartų krepšininkas buvo renkamas ir į simbolinį VKL ELITO grupė žaidėjų penketuką bei nuolat apdovanojamas prizais. R. Ambrulaičiui taip gerai nesisekė, tačiau galbūt todėl, jog šis žaidėjas nebuvo itin dažnas svečias VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS varžybose. Vis dėl to augaloto “Twomenas-siaureslietuva.lt” krepšininko akistata su P. Joneliūnu turėtų būti bene įdomiausia šio serijos dalis.


“Twomenas-siaureslietuva.lt” ekipos vadovas J. Tumėnas dar sezono metu užsiminė, jog bet koks kitas rezultatas VILNIAUS KREPŠINIO LYGOJEM nei ppirmoji vieta, ekipai būtų tolygu pralaimėjimui. Abejoti šiais žodžiais greičiausiai nėra prasmės. Didelių ambicijų turėjo ir A. Čerškaus vadovaujamas “SKM” trenerių kolektyvas. Tačiau po blankaus čempionato starto ekipai nepavyko prasimušti į TOP-7 grupę. Kovojant su žemesnėse pozicijose likusiais varžovais komandai jau nebeteikė tiek malonumo ir tai kuo puikiausiai atsispindėjo nepastoviuose rezultatuose. Du kartus įveiktas “Grigiškių SK” kolektyvas tarsi parodo, jog komandą ginklų nesudeda. Ypač prieš pirmąsias rungtynes namuose. Ekipos vadovas A. Čerškus taip pat yra pasakęs, jog labai norėtų susikauti su šiais priešininkais čempionato pusfinalyje. Deja, tačiau ekipų keliai susikirto vienu etapu anksčiau ir kažkuriai iš jų pirmenybes teks pabaigti be medalių. Akivaizdus poros favoritas yra “Twomenas-siaureslietuva.lt”. Vienintelis “SKM – AGOTOS GRYČIOS” šansas pateikti sensaciją yra pirmasis mačas, kuriame varžovų komandoje galime nepamatyti kovinės sudėties. Jeigu kažkokiu mistiniu būdu pasisektų “užkabinti” pirmą pergalę, “SKM” gali padaryti seriją labai įdomia. Tačiau mažai tikėtina, jog nutiks būtent taip ir greičiausiai jos baigtis paaiškės jau pirmųjų dviejų rungtynių metu.

VKL prognozė: Twomenas-siaureslietuva.lt – SKM AGOTOS GRYČIA 2:0 


Apie seriją – jos dalyviai
 

“Twomenas-siaureslietuva.lt” ekipos vadovas J. Tumėnas taip prognozavo serijos eigą: “Būsimas varžovas yra pakankamai pajėgus, turintis 10 lygiaverčių pajėgių žaidėjų, bei keletą ryškių lyderių – todėl jų tikrai nenuvertiname.Šiai dienai situacija yra tokia, kad sutapo mums itin svarbios varžybos “Sostinėje A” su VKL varžybomis, todėl esame priversti žaisti pirmas rungtynes išvykoje. Gali būti, jog dėl to gali tekti šias varžybas ir paaukoti., Bet toks gyvenimas – pirmoje dvikovoje žaisime ko gero vėl “trečiąja” sudėtimi, bet tikrai nepasiduosime. Na, o jeigu tektų pralaimėti, tikrai atsigriebsime likusiose dvejose likusiose varžybose namuose. Būsime pabaigę visų likusių lygų varžybas, tad gegužę jau galėsime kautis pačios pajėgiausios sudėties.“ 

Vienas šios komandos lyderių D. Navickas nebuvo toks iškalbingas, tačiau taip pat buvo nusiteikęs tik pergalėms: “SKM – AGOTOS GRYČIOS” komanda jauna, ambicinga. turinti gerus žaidėjus. Jie būna itin užsivedę kiekvienoms rungtynėms. Lengva kovoti tikrai nebus, tačiau manau, jog pateisinsime savo, kaip poros favoritų, statusą.”
 
 

“SKM – AGOTOS GRYČIOS” ekipos idėjinis vadas A. Čerškus varžovams negailėjo pagyrimo žodžių: “Leidyklos komanda – neabejotina Vilniaus krepšinio lygos favoritė. Ne veltui ši komanda tapo reguliaraus sezono nugalėtoja. Manau, kad turėdama tokius žinomus ir patyrusius žaidėjus mūsų varžovė yra geriausia krepšinio mėgėjų komanda Vilniuje. Mums bus labai malonu žaisti su tokia stipria ekipa”.

 

Rodyti komentarus
2011-05-01 13:44
fpiz-2
Jis gi nieko nezino ,kaip jam gali but gerai su galva
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-04-30 20:57
Twomenas manau paims.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 2

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas