„Panevėžio“ krepšininkai, neturėdami oficialių rungtynių LKL ir BBL pirmenybėse, su varžovais grumiasi draugiškuose susitikimuose. Trečiadienį (01.25) panevėžiečiai išvykoje 82:81 (18:17, 21:21, 26:23, 17:20) įveikė oponentus iš Latvijos „BK Riga“ krepšininkus, treniruojamus Ramūno Butauto.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „BK Riga“, įsiveržusi į priekį 9:3, tačiau panevėžiečiai atsitiesė ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Per keturias antrojo kėlinio minutes jie susikrovė 11 taškų pranašumą, tačiau iki didžiosios pertraukos jį iššvaistė.

Antroje rungtynių dalyje situaciją kontroliavo šeimininkai. Iki susitikimo pabaigos likus 38 sekundėms Sandis Valteris „BK Riga“ pranašumą padidino iki 3 taškų 81:78. Tačiau panevėžiečiai nepasidavė. Sėkmingai užbaigę ataką, jie privertė suklysti varžovus, ir paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 82:81.

„BK Riga“: Sandis Valteris 25 taškai (5 rez. perd.), Troy Ostleris 18 (9 atk. kam.), Kasparas Bėrzinis 12 (9 atk. kam.).

„Panevėžys“: Giedrius Jankauskas (8 atk. kam.) ir Abdulas Millsas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 16.