Po trečiadienį (01.25) įvykusių trejų Lenkijos taurės atsakomųjų aštuntfinalio rungtynių paaiškėjo, kad ketvirtfinalyje kovos penki lietuviai, kurie atstovaus trims klubams.

Aštuntfinalyje eliminuota buvo Slupsko „Czarni“ ekipa, kuriai atstovauja Mindaugas Burneika. Ji namie 73:77 (18:25, 14:17, 26:12, 15:23) nusileido Košalino „AZG Gaz Ziemny“ krepšininkams. Pirmasis mačas baigėsi lygiosiomis 100:100.

Pralaimėtojų negelbėjo sėkmingas M.Burneikos žaidimas. Lietuvis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.

Kur kas sėkmingiau atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės susiklostė Šviecų „Polpak“ krepšininkams. Jie namie 83:80 (32:12, 14:27, 22:18, 15:23) įveikė Starogardo-Gdansko „Polpharma“ ir atsirevanšavo jiems už nesėkmę pirmose tarpusavio rungtynėse 60:62.

Du lietuviai nugalėtojams pelnė 20 taškų. Žygimantas Jonušas per 32 minutes surinko 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/6 baudų). Jis taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Andrius Lepinaitis per 21 minutę prie pergalės prisidėjo 6 taškais (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių). Gynėjas perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Be šių dviejų lietuvių, Lenkijos taurės ketvirtfinalyje kovos Marius Prekevičius, atstovaujantis Vloclaveko „Anwil“ klubui, bei Tomas Masiulis ir Tomas Pačėsas, vilkintys Sopoto „Prokom Trefl“ marškinėlius.