Kevinui Durantui ir Russellui Westbrookui yra dėl ko džiaugtis
Nuotr. Reuters-Scanpix
Vienas blogiausių sezono rungtynių sužaidusi Memfio „Grizzlies“ ekipa atsidūrė ant prarajos ribos. Penktajame NBA Vakarų konferencijos pusfinalio mače „Grizzlies“ išvykoje 72:99 (17:17, 18:29, 17:25, 20:28) nusileido Oklahomos „Thunder“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3.

„Grizzlies“ pakartojo sezono nerezultatyvumo rekordą, krepšį atakavo apskritai prasčiausiai visą sezoną – vos 36 proc. taiklumu.

Memfio krepšininkai atrodė neatsigavę nei fiziškai, nei morališkai po trijų pratęsimų pralaimėjimo namie. Komandos lyderis Zachas Randolphas, iki tol serijoje vidutiniškai pelnydavęs po 26 taškus ir atkovodavęs 14 kamuolių, šįkart tesurinko 9 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.

„Thunder“ trečiajame kėlinyje pelnė 7 taškus iš eilės ir atitrūko 65:46. „Grizzlies“ negesugebėjo sumažinti atsilikimo.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Memfyje.

„Thunder“: Kevinas Durantas 19, Daequanas Cookas 18, Russellas Westbrookas 11, Nazras Mohammedas 10.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 15, Zachas Randolphas, Mike’as Conley ir Darrellas Arthuras po 9.

LJ
Islygins Grizzliai rezultata bet kaip toliau bus tai nezinau. O is rungtyniu tai Westbrooko dejimas patiko nesuprantu kodel jo nekviecia i Slam Dunk Contesta nes jis yra vienas geriausiu deliotuju visoj lygoj.
+2
2011-05-12 15:22
-3
2011-05-12 13:33
sekancios grizliu arenoj sunku pasakyt kas laimes sia serija nenustebciau kad prireiktu ir 7 rungtyniu
2011-05-12 11:31
lama
2011-05-12 11:07
Serija bus 4-3 Grizzlies naudai.
+3
2011-05-12 11:00
Tikriausiai Grizzlius tas pralaimėjimas namie ,tikrai labai paveikė, nes pralaimėti namie po trijų pratęsimų yra psichologiškai sunku, o laimėjus įgauni daugiau jėgų,tai parodė šiandien Thunder...Dabar treneris Hollinsas turi rėžti gerą kalbą ir pakylėti komandą žaidžiant Fedex forume (: