Lemiamomis akimirkomis Renaldas Seibutis ėmėsi lyderio vaidmens
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Renaldo Seibučio taškai lemiamomis akimirkomis padėjo Edirnės „Olin“ ekipai Turkijos lygos atkrintamąsias varžybas pradėti pergale. Ji išvykoje 87:84 (19:16, 16:18, 13:28, 27:13, 12:9) palaužė Bandirmos „Banvit“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes priekyje buvo šeimininkai (73:66), tačiau tuomet Davudas Kameris pelnė keturis, o Seibutis pridėjo dar du taškus ir svečiai priartėjo (72:75).

Nenorėdami, kad varžovai įmestų tritaškį, „Banvit“ prasižengė. Visgi „Olin“ pataikė tik pirmąją baudą, tačiau atkovojo kamuolį puolime ir pataikė dvitaškį, taip išplėšdami pratęsimą.

Pratęsimą Seibutis pradėjo keturiais taškais paeiliui (79:75). Iki mačo pabaigos likus rungtyniauti 5 sekundes šeimininkų deficitas buvo minimalus (84:85), tačiau Seibutis pataikė abi baudas (87:84) ir įtvirtino pergalę.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidęs Seibutis per 42 minutes pelnė 28 taškų (7/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Vidas Ginevičius aikštelėje praleido 10 minučių, taškais nepasižymėjo (0/2 tritaškių), sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 1 sykį suklydo ir prasižengė.

„Banvit“: Keithas Simmonsas 19 (10 atk. kam.), Juanas Dixonas 17, Charlesas Davisas 13, Vladimiras Golubovičius 12, Lance'as Williamsas 10.

„Olin“: Renaldas Seibutis 28, Sethas Doliboa 15, Davudas Kameris 11 (15 atk. kam.).

Antrasis serijos mačas gegužės 14 dieną taip pat vyks Bandirmoje.