Eilinę nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionate patyrė Inovroclavo „Notec“ ekipa, kuriai atstovauja Augustinas Vitas. Penktadienį (01.27) Lenkijos pirmenybių autsaideriai išvykoje 68:119 (18:20, 14:32, 14:37, 22:30) buvo sutriuškinti dviejų lietuvių Bydgoščiaus „Astoria“ ekipos.

Nė vienos pergalės šį sezoną neiškovojusiai „Notec“ nepadeda sėkmingas lietuvio žaidimas. A.Vitas šį kartą per 32 minutes pelnė 16 taškų (7/16 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/6 baudų), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Prie įspūdingos savo ekipos pergalės du lietuviai prisidėjo 18 taškų. Arvydas Čepulis „Astoria“ komandai pelnė 12 taškų (0/2 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/4 baudų). Per 24 minutes jis atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Aikštėje taip pat 24 minutes praleidęs Aivaras Kiaušas surinko 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet 5 kartus prasižengė.

„Astoria“ lieka Lenkijos pirmenybių turnyrinės lentelės viršuje. Per 17 rungtynių 10 pergalių pasiekusi ekipa žengia penkta. Tuo tarpu „Notec“, kuri per 17 turų nepasiekė nė vienos pergalės, lieka absoliuti 14-os komandų turnyro autsaiderė.