Indianos „Pacers“ (21 perg. – 21 pral.) nesėkmių serija tęsiasi. Praėjusią naktį ji savo aikštėje 89:93 (20:27, 23:20, 18:20, 28:26) nusileido Klivlendo „Cavaliers“ ekipai ir patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės. Antrą kartą šią savaitę šių komandų dvikova laimi Žydrūno Ilgausko klubas.

Šį kartą „Cavaliers“ aukštaūgis buvo vienas pergalės kalvių. Ketvirtajame kėlinyje vidurio puolėjas pataikė visus 12 baudų metimų ir lėmė Klivlendo ekipos ketvirtą pergalę paeiliui.

„Z šįvakar sužaidė puikiai, – tikino „Cavaliers“ treneris Mike'as Brownas. – Jis pataikė 15 baudų metimų iš 16, tačiau nepamenu to, kurį jis prametė. Jo geras žaidimas lėmė mūsų pergalę“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Cavaliers“ turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau vėliau atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 84:87. Visgi Ž.Ilgauskas pataikė du baudos metimus, o kamuolį perėmęs Damonas Jonesas išlygino rezultatą.

Po netaiklaus Stepheno Jacksono metimo Ž.Ilgauskas pelnė dar du taškus nuo baudų metimo linijos ir likus 41 sekundę „Cavaliers“ atsidūrė priekyje – 89:87.

Pabaigoje „Pacers“ kovojo su trijų taškų deficitu. Šarūnas Jasikevičius pataikė dvitaškį likus 10 sekundžių ir sumažino Indianos klubo deficitą iki minimumo. Bet Ž.Ilgauskas nuo baudų metimo linijos buvo taiklus, o Austino Croshere'o tritaškis paskutinėmis mačo sekundėmis net nelietė lanko.

Įspūdingai baudas mėtęs Ž.Ilgauskas per 36 minutes surinko 27 taškus (6/12 dvitaškių, 15/16 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 4 metimus, bet 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kitoje barikadų pusėje žaidęs Š.Jasikevičius per 29 minutes pelnė 14 taškų (2/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

„Pacers“: Danny Grangeris 21 taškas (14 atk. kam.), Fredas Jonesas 20, Stephenas Jacksonas ir Šarūnas Jasikevičius po 14, Davidas Harrisonas 10.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (9 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 27, Ericas Snow 9.

Chicago Bulls - Washington Wizards 90-79
D.Songaila: 24 min., 7 tšk. (3/11 dvit., 1/1 baud.)
Detroit Pistons - Memphis Grizzlies 95-89
Charlotte Bobcats - Miami Heat 85-91
New York Knicks - Orlando Magic 97-94
Boston Celtics - Sacramento Kings 84-74
Atlanta Hawks - Phoenix Suns 106-110

Shaunuolis Zydrius :D nieko pavare geras rungtines parode Saras galetu geriau !!
2006-01-28
-1
Lietuviai parode nba kad ne is kelmo spirti
2006-01-28
-1
sasai tai tada prasidetu kalbos koks jis pasikeles ir t.t. jis be konkurencijos geriausias lietuvos ir vienas is 5 geriausiu europos krespininku siuo metu.akiovaizdu viska paiekes darbu,valia,uzsispyrimu.RESPEC T ilgauskui!
2006-01-28
+1
Ilgauskas vienas is geriausiu centru visoje NBA, bet galetu bent viena karta, nors viena karta, tik viena karta suzaisti ir Lietuvos rinktinėje. ANE?
2006-01-28
+1
Nevarykit ant ilgo.
2006-01-28
Geros rungtynės buvo! Bet Ilgas man tai kaip miręs vaikšto toi aikštei.. ;))) ale baudas tai įspūdingai meta...Pabaigoje Crosheras visia neblogą tą progą turėjo tritaškiui bet gaila nepataikė ;/
2006-01-28
-1
Na galetu vyrukai ir uz rinktine kokia vasarele suzaisti :) Juk Saras neturi jokio medalio is pasaulio cempionato...
2006-01-28
-1
slow,taigi cavs daznai ginasi tokia pusiau zona ir ilgui daznai reikia iseiti is baudos aiskteles ir jo kamuolius pasiim kiti.lebronas panasiai kamuoliu gynyboj nusiima kaip ir ilgas.