Žydrūnas Kelys sužaidė rezultatyviausias rungtynes per karjerą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), o Martynas Gecevičius pataikė du svarbius tritaškius ir Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai išvykoje 90:82 (14:22, 25:17, 25:27, 26:16) įveikė Klaipėdos „Neptūną“. Abi komandos po 9 LKL rungtynių turi po 3 pergales.

Trečiajame kėlinuke po dviejų Jerome‘o Colemano tritaškių šeimininkai pirmavo 59:51, tačiau dar prieš paskutinįjį ketvirtį „Sakalai“ sumažino deficitą iki 2 taškų – 64:66.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje M.Gecevičius pataikė du tritaškius iš eilės ir inicijavo „Sakalų“ spurtą 10:0. Išsiveržę į priekį (74:66) svečiai nebepaleido pergalės iš rankų.

„Sakalams“: Eligijus Redeckas 19 taškų, Žydrūnas Kelys ir Rolandas Matulis po 18, Martynas Gecevičius 10.

„Neptūnui“: Vaidotas Pečiukas 25, Jerome‘as Colemanas 23, Gintautas Vileita 10.

nemoka zais tas neptunas ir taskas
2006-01-29
taj keliukas mldc yra tik rejkia jam losht !
2006-01-29
kelys saiuteja.... va daba lose taip kaip uz sule lose kaune!!!
2006-01-28
-1
BLE JAU KUR NEPTUNAS NRVYKUS KOMANDA!
2006-01-28
Tuoj atsiras zinute apie sensacija.
Nevezis 98-95 (po pratesimo) laimejo pries Ventspils.
Va taip va.
2006-01-28
-1
Kelys tai Sakaluose rado savo vietą...bet šiaip Neptūnas pirmavo net kelis kartu 10 taškų skirtumu, bet nemoka apsiginti vat kas blogai yra. Visiškai nesuprantu Murray darbo ir mąstymo. Neatkovoja Neptūnas kamuolių, Williamsas pompą gavęs, nu o Rinkevičiaus į aikštę neleidžią, nors jis tikrai puikiai rungtyniauja. Smagu kad neblogai į žaidimą po traumos įsijungė Pridotkas.