Tryliktąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai 98:95 (22:27, 19:22, 15:17, 27:17, 15:12) po pratęsimo įveikę Latvijos čempionę Ventspilio „Ventspils“ ekipą.

Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo 10 taškų deficitą, tačiau po sėkmingai sužaisto paskutiniojo ketvirčio „Nevėžis“ išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Jo pabaigą sėkmingai sužaidę Kėdainiškiai iškovojo tryliktąją pergalę per 19 mačų.

Pralaimėjusiems Marijonas Petravičius per 22 minutes pelnė 16 taškų (7/12 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir dėl 5 pražangų limito aikštelę paliko nesibaigus susitikimui.

„Nevėžiui“: Rytis Adomavičius 25 (7 atk. kam., 6 kld.), Žydrius Stankus 22, Paulius Počiuipa 16 (10 atk. kam.), Gediminas Maceina 15 (7 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 12.

„Ventspils“: Dalronas Johnsonas 20 (12 atk. kam.), Marijonas Petravičius 16 (8 atk. kam.), Janis Blumas 13, Enique Clemonsas 11.

•

SEB BBL lyderiai Kauno „Žalgirio" krepšininkai namie 96:71 (29:20, 21:17, 16:16, 30:18) įveikė Talino „Kalev/Cramo“ ekipą. Per šias rungtynes LKL čempionų komandai pirmuosius taškus pelnė naujasis ekipos įžaidėjas Kenny Andersonas. Jis per 18 minučių surinko 7 taškus.

„Žalgiriui“: Jonas Mačiulis 19, Vidas Ginevičius 14, Simonas Serapinas 14, Paulius Jankūnas 13 (8 atk. kam.), Tanoka Beardas 12, Darjušas Lavrinovičius 12 (12 atk. kam.).

„Kalev/Cramo“: Gertas Dorbekas 19, Howardas Frieras 10.

•

Lengvą pergalę pasiekė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Ji Tartu 89:56 (23:19, 18:15, 21:11, 27:11) sutriuškino vietos „TU-Rock“ krepšininkus.

„Lietuvos rytui“: Haris Mujezinovičius 18, Matthew Nielsenas 15, Simas Jasaitis 14, Frederickas House'as 13, Maurice'as Bakeris 12.

„TU-Rock“: Vallo Allingu 24, Tanelis Teinas 18.

Truksta zodziu:) gal LKL istikruju kada bus prestizine lyga.. :)
2006-01-29
-1
mldc NEVEZIS =)
2006-01-29
Šaunuoliai Nevėžis be dvejų savo lyderių Janičiaus ir Sakalausko laimėjo tikrai svarbes varžibas.Nevėžis žaidė tik septiniese labai gerai pasirodė Adomavičius ir čiaip galima pagirti visa komanda matosi kad daraugiška ir stabilį komanda siekiantį visa laika pergalės šaunuoliai taip ir toliau.
2006-01-29
galėtu dar Uspaschichas pakratyt savo kyšene tai būtų isvis nenugalimas nevėzis taip ir toliau kedainieciai
2006-01-29
nevezis stengiasi tapt 3 lt team ir tas rystas matosi puikiai.as kartais nueinu i nevezio warzybas ..pwz kai wos zal isnesa kaili is kdn
2006-01-29
ispudinga... Nevezis tikrai siemet stebina. is kitos puses graudu del latviu krepsinio lygio, kai ju lyderius tvarko ketvirta LT komanda...