Naudingas Pauliaus Morkeliūno žaidimas padėjo „Long Island Blackbirds“ ekipai NCAA čempionate 75:65 įveikti „Wagner Seahawks“ ir iškovoti šeštą pergalę per 17 rungtynių. Lietuvis per 18 minučių pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 6/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Toliau sėkmingai rungtyniauja tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ komanda, 76:75 po pratęsimo įveikusi „Drexel Dragons“ ir iškovojusi keturioliktą pergalę per 18 susitikimų.

43 minutes žaidęs Aurimas Kieža pelnė 10 taškų (4/12 dvit., 0/4 trit., 2/3 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Arminas Urbutis per 3 minutes nepasižymėjo, o Žygis Šeštokas nerungtyniavo.

Septintą kartą per 20 rungtynių laimėjo tris lietuvius turinti „American Eagles“ komanda, 74:56  nugalėjusi „Lafayette College Leopards“.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Linas Lekavičius, per 22 minutes pelnęs 12 taškų (5/7 dvit., 2/2 baudų). Įžaidėjas taip pat atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Arvydas Eitutavičius per 17 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tris kartus suklydo.

Paulius Joneliūnas žaidė 12 minučių ir pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ komandų dvikovoje pergalę šventė Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“, 82:63 įveikusi Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“.

M.Pocius per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), o L.Mikalauskas per 22 minutes surinko 6 taškus (3/7 dvit., 0/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kitoje lietuvių tarpusavio dvikovoje triumfavo Vytauto Tatarūno „Tulane Green Wave“, 70:53 nugalėję Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“.

V.Tatarūnas per 16 minučių pelnė 13 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

P.Packevičius aikštėje praleido 6 minutes ir įmetė 2 taškus (2/2 baudų), atkovojo kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Valdas Vosylius buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau jo „Old Dominion Monarchs“ 47:66 pralaimėjo „George Mason Patriots“. Puolėjas iš Lietuvos per 19 minučių pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Devintą pergalę per 22 rungtynes iškovojo Vovos Severovo „Oakland Golden Grizzlies“, 68:64 įveikę „Western Illinois Leathernecks“. Lietuvsi per 32 minutes pelnė 7 taškus (1/7 dvit., 5/8 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Tryliktą pergalę per 18 rungtynių iškovojo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“, 72:70 nugalėję „Baylor Bears“. 11 minučių žaidęs lietuvis pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Šeštą kartą per 19 rungtynių laimėjo Laimono Kisieliaus „William&Mary Tribe“ ekipa, 86:68 nugalėjusi „James Madison Dukes“. Puolėjas iš Lietuvos per 17 minučių surinko 4 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuol5, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Dvyliktą pralaimėjimą patyrė Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 90:93 po pratęsimo turėję pripažinti „Longwood Lancers“ pranašumą. Lietuvis per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Dešimtą kartą per 21 rungtynes pralaimėjo Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“, 68:84 turėję pripažinti „Samford Bulldogs“ persvarą. Lietuvis per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Dvyliktą kartą per 19 rungtynių suklupo Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Buccaneers“ komanda, 59:76 nusileidusi „Winthrop Eagles“, Lietuvis per vieną aikštėje praleistą minutę nespėjo pasižymėti.

Keturioliktą kartą per 20 rungtynių pralaimėjo Vytauto Valiulio „Citadel Bulldogs“ ekipa, 65:66 turėjusi pripažinti „Appalachian State Mountainers“. Lietuvis aikštėje išbuvo minutę ir taškų nepelnė.

Keturioliktą kartą per 21 rungtynes pralaimėjo „Southern Miss Golden Eagles“ krepšininkai, 73:87 nusileidę „UAB Blazers“. Pralaimėtojams atstovaujantis Donatas Visockis per 4 minutes nepasižymėjo.