Ketvirtą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šventė Dariaus Songailos Čikagos „Bulls“ (20 perg. – 23 pral.) ekipa, namie 111:99 (31:15, 31:24, 24:33, 25:27) įveikusi Atlantos „Hawks“ (11-31).

Antrojo kėlinio pabaigoje spurtavę 15:2, prieš didžiąją pertrauką šeimininkai susikrovė net 23 taškų pranašumą (62:39).Tačiau nesulaikomai antroje rungtynių dalyje žaidęs Atlantos ekipos gynėjas Joe Johnsonas antroje rungtynių dalyje grąžino intrigą.

J.Johnsonas po didžiosios pertraukos pataikė 13 metimų iš 16 ir pelnė 32 iš savo 40 taškų. Įkvėpti puikaus J.Johnsono žaidimo, „Hawks“ krepšininkai besibaigiant dvikovai priartėjo iki 5 taškų (90:95).

Šiuo Čikagos komandai sunkiu momento atsakomybės ėmėsi Benas Gordonas, pelnęs 10 paskutinių savo ekipos taškų ir įtvirtinęs pergalę.

D.Songaila aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 10 taškų (5/10 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

„Bulls“: Benas Gordonas 23 taškai, Kirkas Hinrichas 22, Luolas Dengas 18, Andresas Nocioni 11, Darius Songaila ir Tysonas Chandleris (14 atk. kam.) po 10.

„Hawks“: Joe Johnsonas 40, Alas Harringtonas ir Zaza Pachulia po 13, Salimas Stoudamire’as 10.

•

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ (25-21) komanda, 79:112 (23:28, 18:31, 17:27, 21:26) nusileidusi Los Andželo „Clippers“ (25-16).

7 minutes aikštėje praleidęs L.Kleiza pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baudų), kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Clippers“ Cuttino Mobley 19, Samas Cassellas ir Eltonas Brandas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 17, Shaunas Livingstonas 12, Chrisas Kamanas 11 (15 atk. kam.).

„Nuggets”: Carmelo Anthony 16, Kenyonas Martinas 13, Andre Milleris 10.