Šeštą nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionate patyrė Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“, savo aikštėje 81:87 turėjusi pripažinti absoliučios lygos autsaiderės Manresos „Richoh“ pranašumą. Po šio pralaimėjimo „Pamesa“ smuktelėjo į ketvirtąją turnyrines lentelės vietą.

M.Timinskas buvo vienas rezultatyviausių savo ekipoje. Per 21 minutes jis pelnė 15 taškų (2/7 dvit., 1/2 trit., 8/12 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

„Pamesa“: Blake‘as Steppas 16, Demos Dikoudis ir Mindaugas Timinskas po 15, Alberto Mirallesas 11.

„Ricoh“: Albertas Oliveris 23, Ferranas Lavinas ir Philas Ricci po 14, Rodney White’as 13.

•

Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“ 90:71 įveikė Las Palmo „Gran Ganaria“ ir iškovojo vienuoliktą pergalę iš 18 galimų.

Lietuvis per 26 minutes pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

„Akasvayu“: Arrielis McDonaldas 18 Germanas Gabrielis 17, Franas Vazquezas 13, Terrellas Myersas 12.

„Gran Canaria”: Jimas Moranas 15, Marcusas Norrisas ir Sitapha Savane’as po 13.

•

Rezultatyvus Donato Slaninos žaidimas neišgelbėjo Sevilijos „Caja San Fernando“ nuo dvyliktojo pralaimėjimo. Lietuvio ekipa 72:84 nusileido Bilbao „Lagun Aro Basket“.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 18 taškų (3/6, 3/6, 3/3) ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Lagun Aro Basket“: Andy Panko 22, Frederickas Weissas ir Ivanas Koljevičius po 13.

CSF: Donatas Slanina 18, Branimiras Longinas, Lou Roe ir Ionnis Giannoulis po 12.