Lietuvos moterų rinktinė laimėjo turnyrą Druskininkuose, o Giedrė Paugaitė buvo pripažinta naudingiausia nacionalinėje komandoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalingai keturių komandų turnyrą Druskininkuose „KG Group“ taurei laimėti baigė Lietuvos moterų rinktinė. Pasirengimą Europos čempionatui tęsiančios Algirdo Paulausko auklėtinės 76:69 (29:23, 18:13, 11:14, 18:19) nugalėjo Baltarusijos rinktinę ir laimėjo visas trejas rungtynes.
Nuo pirmųjų minučių į priekį išsiveržusios lietuvaitės greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir jį išlaikė beveik visą susitikimo laiką.

2007 metais Europos čempionate bronzos medalius iškovojusios, o prieš dvejus metus Latvijoje ketvirtąją vietą užėmusios baltarusės itin daug klydo. Įpusėjus antrajam kėliniui jos buvo praradusios net 16 kamuolių, o iš viso suklydo net 24 kartus.

Lietuva: Aušra Bimbaitė 13 (6 rez. perd.), Vaida Sipavičiūtė 12, Sandra Linkevičienė 10 (5 rez. perd.), Giedrė Paugaitė 9 (8 atk. kam.), Agnė Abromaitė 9, Eglė Šulčiūtė 8, Milda Sauliūtė 8, Rima Valentienė 3, Marina Solopova 2, Lina Pikčiutė 2 (Gabrielė Gutkauskaitė).

Baltarusija: Marina Kress 16 (14 atk. kam.), Anastasija Veremejenka 15 (8 atk. kam.), Tatsiana Likhtarovič 12.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo Ukrainos rinktinė, 74:67 palaužusi suomes. Penktadienį lietuvaitės 81:58 nugalėjo Suomiją, o vakar 90:58 nepaliko vilčių Ukrainos krepšininkėms.

Naudingiausia Lietuvos rinktinės žaidėja buvo pripažinta 20 metų 192 cm ūgio Giedrė Paugaitė.

Druskininkuose su komanda atsisveikino Santa Okockytė ir Lina Aglinskaitė. Trečiadienį į Panevėžį atvyks jau tik 13 krepšininkių.

2011-05-31 10:18