Grigas į rinktinės stovyklas kviestų Kuzminską ir Motiejūną

2011-05-30 12:23
Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Rimantas Grigas tarp nacionalinės komandos kandidatų tikisi išvysti ir jaunąjį žalgirietį Mindaugą Kuzminską
Rimantas Grigas tarp nacionalinės komandos kandidatų tikisi išvysti ir jaunąjį žalgirietį Mindaugą Kuzminską
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Lietuvos vyrų rinktinei prieš Europos čempionatą dėl traumų praradus du starto penketo žaidėjus – Liną Kleizą ir Joną Mačiulį – komandos žaidime gali atsiverti nemažai spragų.

Kauno „Žalgirio“ klubo sporto direktorius Rimantas Grigas tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino, kad traumas patyrę puolėjai yra nepakeičiami, tačiau jiems susižeidus galimybę praverti rinktinės duris turės jaunieji krepšininkai. 

Išbandytų Kuzminską ir Motiejūną

„Mano nuomone, Simas Jasaitis ir Mindaugas Kuzminskas šiuo metu yra stipriausi lengvojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantys krepšininkai. Šį sezoną svarbiausiose kovose Mindaugas daug laiko aikštėje nepraleisdavo, tačiau žaisdamas įrodė, kad yra patikimas krepšininkas ir gali rungtyniauti aukštame lygyje. Jam netrūksta nei drąsos, nei ambicijų, nei talento. Manau, kad stovyklose jį tikrai reikėtų išmėginti“, – samprotavo Grigas. 

Buvęs Lietuvos jaunių rinktinės strategas mano, kad nemažų galimybių prasimušti į nacionalinę komandą turės ir Trevizo „Benetton“ komandos aukštaūgis Donatas Motiejūnas

„Jis ir Kuzminskas ateityje bus pagrindiniai rinktinės ramsčiai, todėl išmėginti juos būtų galima jau šią vasarą. Kęstas Kemzūra yra stiprus treneris ir tikrai ras būdų, kaip užkamšyti spragas. Kitų pozicijų žaidėjų turime pakankamai daug, todėl jie galės kompensuoti trūkumus“, – neabejojo Grigas. 

Motiejūnas šį sezoną vis tvirčiau atrodo Trevizo „Benetton“ komandoje. Balandžio pabaigoje aukštaūgis sužaidė bene geriausias karjeros rungtynes ir po pratęsimo laimėtame Italijos čempionato mače surinko 49 naudingumo balus.

Kuzminskas LKL finalo serijoje aikštėje praleisdavo po 14 minučių, pelnydavo po 5 taškus ir atkovodavo po 2,2 kamuolio. 21 metų 204 cm ūgio puolėjas pasižymėjo mažu klaidų skaičiumi – per penkis mačus prarado vos 2 kamuolius. 

„Jauniems žaidėjams dar trūksta patirties, tačiau papildomų galimybių prasibrauti į rinktinę jiems suteikia Europos čempionatui pateikiama 14 krepšininkų paraiška. Kuzminskui ir Motiejūnui patekimas į keturioliktuką taptų didžiuliu psichologiniu postūmiu jų karjerose“, – akcentavo Grigas.

Svarbus vaidmuo – veteranams

Į nacionalinės komandos stovyklas ketina atvykti pastaruosius kelerius metus rinktinei neatstovavę Šarūnas Jasikevičius, Rimantas Kaukėnas bei broliai Lavrinovičiai. Apie norą padėti rinktinei prabilo ir paskutinį kartą 2007 metais jos marškinėlius vilkėjęs Darius Songaila

33 metų veteranas šį sezoną į aikštę išbėgo vos dešimtyje mačų ir iš viso žaidė 70 minučių. Kur kas dažniau Filadelfijos „76ers“ komandos pasirodymą Songaila stebėdavo iš klubo svečių ložės. 

„Susiklosčius dabartinei situacijai Lietuvos rinktinė turi remtis tais krepšininkais, kurie komandai neatstovavo praėjusių metų pasaulio čempionate. Manau, kad šie žaidėjai rinktinei bus labai svarbūs“, – kalbėdamas su tinklalapiu „BasketNews.lt“ pažymėjo Grigas. 

Preliminarų nacionalinės komandos kandidatų sąrašą jau sudaręs Kemzūra jį pranešti turėtų per kelias artimiausias savaites, kai pasibaigus Rusijos čempionatui grįš į Lietuvą.

Rodyti komentarus
1 2 3 4 5 6 7  »
2011-06-02 10:12
Be klaustuku sie 11:

pg: Kalnas, Saras

sg: Seibutis, Delnas , Kaukenas

sf: Pocius,

pf:Jankis

pf-c: K.Lavrinovic, Songaila

c: Javtokas, Jonas su klaustukais:

sf:Kuzia, Jomantas ir Jasaitis

sg: Gecas ir Juskevicius

pf:Motiejunas

Taigi is tu su klaustukais manau reiktu atsirinkt tris likusius.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-06-01 11:47
Rimantas
"Ką išviso Delininkaitis veikia? Ir kuom geresnis už Gecevičiu?" cempionata turkijos pasiziurek gal suprasi kuom delininkaitis geresnis uz geceviciu. abudu zaidzia galima sakyti tokiu pat stiliumi tik delininkaitis turi daugiau patirties ir moka prasivaryti.

PG: kalneitis, jasikevicius(?)

SG: seibutis, delinikaitis, kaukenas

SF: jasaitis, pocius, kuzminskas

PF: jankunas, ksystofas, motiejunas

C: javtokas, andriuskevicius, darjusas(?)
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 16:14
smarvėBeje, jau ir turkai meta jį lauk. Laikas nustoti juokinti žmones ir baigti karjerą. Ačiū už gražias akimirkas, bet dabar jau geriau nežaistų.


Tu manai, kad Kalniečio nemestu lauk Turkai? :DDDD Išviso, jokia Eurolygos komanda nenori to Kalniečio..
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 16:10
ValdasPG Kalnietis, JasikeviciusSG Kaukenas, Seibutis, Delininakitis,GeceviciusSF Jasaitis, Pocius,PF Jankunas, Songaila, K.LavrinovicC Javtokas, Valanciunas, MotiejunasTokia ir bus! Nebent neateis Jasikevicius, arba dar kazkuri puoleja keis Katelynas arba klimavicius


Šaras pagrindinis. Ką išviso Delininkaitis veikia? Ir kuom geresnis už Gecevičiu? Pocius irgi starte tikrai turi būti. Songaila taip pat starte.. Visiškų nesamonių prirašei.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 14:36
smarvė
Beje, jau ir turkai meta jį lauk. Laikas nustoti juokinti žmones ir baigti karjerą. Ačiū už gražias akimirkas, bet dabar jau geriau nežaistų.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 14:28
smarvė
Dieve apsaugok nuo tokių pirdalių kaip dabartinis jasikevičius-10 minučių, 5 klaidos ir 4 taškai prieš silpną komandą. Kokia nesąmonė tokį žmogų imti, visi pamatys tik tada, kai jis tą patį darys per EČ. GAL TADA VISI PAGALIAU PRAREGĖS. NE VELTUI JOKS GRAIKIJOS KLUBAS JAM NIEKO NESIŪLĖ...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 09:33
sdam
nu usuotasis aisku eina uz sawus, nori kuzminska ikist i rinktine kad galetu girtis dar vienu rinktines zaideju zalgiryje
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 00:18
Anonimas
ei jus spangalai. Ka Kemzura nores ta ir ims i rinktine, nieks jusu noru neklausys
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-05-31 00:09
Rinktine
PG Kalnietis Jasikevicius Dulkys SG Pocius Kaukenas SF Abromaitis Jasaitis Kuzminskas PF Songaila K. Lavrinovic Jankunas C. Javtokas D. Lavrinovic Ilgauskas
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 23:05
Reiktu ir Klimavičių paiimti gal.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:51
romkaka reikes, ta pakvies. Galbut taip ir bus. O marioneciu nuomone nesvarbi.


O tavo pačio nuomone manai kam nors svarbi ?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:39
romka
ka reikes, ta pakvies. Galbut taip ir bus. O marioneciu nuomone nesvarbi.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:38
Nėr čia ko
Donatas tegul sau Į nba summer lygą ir pasiruošimui nba, nx gadint jam laiką jei laikys Jankūna ar brolius ar dar ką, žaidė už jaunimą ne naujiena rinktinė ne maži vaikai va kitamet į Londoną Mantas,Pocius,Kleiza, Mote,Jonas tai Osam bus !
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:37
nesąmonėFEB i įvedė taisyklę, kad treneris negali tuo pačiu metu trenriuoti komandos, kodėl to pačio negalėtų padaryti LKF?Tiek Lopezas, Renesas, tiek Scariolo ilgą laiką buvo be komandos. Gal todėl Scariolo gali keliauti po JAV ir kviesti Gasolį ir kitus žaidėjus į rinktinę.Ką krepšinio gumbai? Gal todėl jis gali visą dėmesį skirti komandos kompelktacijai?O mūsų atveju? Kas dedasi? Nepastebėjot? Kemzūra vos gali į Lietuvą atvykti vieną kartą per sezoną. Ir tai su geležinkeliečių klubo leidimu. Visiška nesąmonė. Į EČ čempionato burtus vos ne vos išleido. Jūs mąstykit prieš kalbėdami ir vertindami, kai pamąstysit tada kalbėkite ir kalbėkite su protingesniais už save, nes dabar apgailėtinai atrodot. Daug protingesnių už mane panašiai galvoja. Vasara įsibėgėjo, o čia Kęstas su geležinkeliečiais terliojasi! Paklauskite pačio Kęsto kaip jam sekasi suderinti rinktinės reikalus ir komandos dirigavimą. Paklauskite kiek jis šį sezoną matė Seibučio, Dulkio, Valančiūno, Motiejūno, Kuzminsko, Juškevičiaus ar Alijevo video įrašų. Ką jau bekalbėti apie kitus legionierius - Kaukėną, Jasikevičių ir t.t. Visiškas pravalas.Prancūzai paskelbė, juodkalnieičiai, vokiečiai, kas dar, gal latviai? Pažiūrėkite kokia pavydėtina Zouroso padėtis. Spėkite ką jis daro. Jis dabar arba ilsisi ir kaupia baterijas rudeniui arba sau ramiai žiūri tribūnose gyvai kaip daužosi finale ar mažjame finale graikų klubai. Bendrauja su federacija, krepšininkais, kalbasi su 100 + 1 graikijos specialistu ir t.t.Serbų treneris Ivkovičius melai dabar ilsėtųsi. Daug kas norėtų, kad Kemzūra dabar nebūtų ten kur dabar yra, bet deja. Čia kaip su arenų vėlavimais, tik dar skaudžiau. Belieka tikėtis, kad rinktinės žaidimo kokybė nuo to nenukentės.


Ka cia nusisneki? Sakai, kad rinktines treneriui negalima treniruoti komandos, bet tuo paciu giri Zourus'a kuris treniravo Zalgiri iki sezona galo.. Kemzura kaltas, kad rusijos cempionatas siek tiek ilgesnis? Jam ieskot komandos kur trumpas cempionatas vien del rinktines? Ir nelygink cia visokiu Scariolo su lietuviais.. kai Kemzurai federacija mokes tiek kiek ispanai Scariolai tada Kemzura gal ir atsiduos vien tik rinktinei. Daugumai treneriu klubas yra pagrindinis pajamu saltinis, o rinktine - papildomas.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:32
ViasatNezinauNiekoManau Jasikevičiaus nebereik, stabdytų žaidimą, kai per PČ buvo jaunesnė komandą tai pažaisdavo greitu tempu, o dabar mano manymu jei o PG paiimtu Jasikevičių jis stabdytu žaidimą, na bet čia tik mano nuomuonė.Nu jo aš ir taip galvoju, bet čia visi tik "šaras" nesvarbu kaip loštu...


Saro butinai reikia, jis komandos vadas. Jis tikrai dar turi parako ir isitikines, kad Kemzura su juo daug sneka ir apitarineja rinktines sudeti ateinanciam cempionatas. Taip praeitais metais kai reikejo bego rinktine, o dabar kai reikes stabtels, nes jis super suzaidzia 2x2 kartu su Javtoku, cia pagrindinis ju ginklas! Jis tikrai bus norit jus to ar ne ir pamatysit eilini karta nesiosit ant ranku savo mintyse po cempionato!
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:31
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:31
ValdasPG Kalnietis, JasikeviciusSG Kaukenas, Seibutis, Delininakitis,GeceviciusSF Jasaitis, Pocius,PF Jankunas, Songaila, K.LavrinovicC Javtokas, Valanciunas, MotiejunasTokia ir bus! Nebent neateis Jasikevicius, arba dar kazkuri puoleja keis Katelynas arba klimavicius


O kur padejai Darjusa Lavrinoviciu? Manai Katelynas duotu daugiau naudos nei brolis? :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:29
nesąmonė
FEB i įvedė taisyklę, kad treneris negali tuo pačiu metu trenriuoti komandos, kodėl to pačio negalėtų padaryti LKF?

Tiek Lopezas, Renesas, tiek Scariolo ilgą laiką buvo be komandos. Gal todėl Scariolo gali keliauti po JAV ir kviesti Gasolį ir kitus žaidėjus į rinktinę.

Ką krepšinio gumbai? Gal todėl jis gali visą dėmesį skirti komandos kompelktacijai?

O mūsų atveju? Kas dedasi? Nepastebėjot? Kemzūra vos gali į Lietuvą atvykti vieną kartą per sezoną. Ir tai su geležinkeliečių klubo leidimu. Visiška nesąmonė. Į EČ čempionato burtus vos ne vos išleido. Jūs mąstykit prieš kalbėdami ir vertindami, kai pamąstysit tada kalbėkite ir kalbėkite su protingesniais už save, nes dabar apgailėtinai atrodot. Daug protingesnių už mane panašiai galvoja. Vasara įsibėgėjo, o čia Kęstas su geležinkeliečiais terliojasi! Paklauskite pačio Kęsto kaip jam sekasi suderinti rinktinės reikalus ir komandos dirigavimą. Paklauskite kiek jis šį sezoną matė Seibučio, Dulkio, Valančiūno, Motiejūno, Kuzminsko, Juškevičiaus ar Alijevo video įrašų. Ką jau bekalbėti apie kitus legionierius - Kaukėną, Jasikevičių ir t.t. Visiškas pravalas.

Prancūzai paskelbė, juodkalnieičiai, vokiečiai, kas dar, gal latviai? Pažiūrėkite kokia pavydėtina Zouroso padėtis. Spėkite ką jis daro. Jis dabar arba ilsisi ir kaupia baterijas rudeniui arba sau ramiai žiūri tribūnose gyvai kaip daužosi finale ar mažjame finale graikų klubai. Bendrauja su federacija, krepšininkais, kalbasi su 100 + 1 graikijos specialistu ir t.t.

Serbų treneris Ivkovičius melai dabar ilsėtųsi. Daug kas norėtų, kad Kemzūra dabar nebūtų ten kur dabar yra, bet deja. Čia kaip su arenų vėlavimais, tik dar skaudžiau. Belieka tikėtis, kad rinktinės žaidimo kokybė nuo to nenukentės.
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:24
Valdas
PG Kalnietis, Jasikevicius

SG Kaukenas, Seibutis, Delininakitis,Gecevicius

SF Jasaitis, Pocius,

PF Jankunas, Songaila, K.Lavrinovic

C Javtokas, Valanciunas, Motiejunas

Tokia ir bus! Nebent neateis Jasikevicius, arba dar kazkuri puoleja keis Katelynas arba klimavicius
Įvertinimas:
-4
(vertina tik prisijungę)
2011-05-30 22:18
Tai saras gali but antras arba 3 pg, bet jis turi but. pas mus yra skyle izaidejo vietoje, turim tik kalna, visi kiti nera pg. Mums jo reikia komandoje, juolab, kad bus galima 14 zaideju turet komandoje
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5 6 7  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 126

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas