Andriaus Šležo ir Beno Veikalo vedamai „Prostejov“ ekipai pavyko išlyginti Čekijos pirmenybių finalo serijos rezultatą. Lietuvių komanda namuose 83:72 (23:24, 25:20, 20:11, 15:12) įveikė Nymburko CEZ krepšininkus ir serijos iki 4 pergalių rezultatas tapo 2-2.

Nesustabdomai žaidęs Šležas per 29 minutes pelnė 23 taškus (3/6 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Veikalas aikštelėje praleido 23 minutes, surinko 13 taškų (2/6 dvitaškių, 3/7 tritaškių), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Penktasis serijos mačas birželio 8 dieną byks Nymburke.

2011-06-07 19:31