Antradienį (01.31) savo aikštėje „Panevėžio“ krepšininkai žaidė dar vienerias draugiškas rungtynes su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komanda  Pakruojo „Meresta“. Svečiai visas keturiasdešimt minučių nesugebėjo priešintis varžovams. Pergalę panevėžiečiai šventė įtikinamu rezultatu 83:58 (25:13, 14:18, 25:19, 19:8).

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai ėmė diktuoti savo sąlygas. Nors pirmieji taškus pelnė „Merestos“ krepšininkai, netrukus panevėžiečiai spurtavo ir po taiklių Aurimo Statkaus bei Abdulo Millso tritaškių išsiveržė į priekį 12:4. Persvara augo iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos, o sužaidus 7 minutes buvo pasiekusi net 15 taškų (21:6), bet svečiai sugebėjo kiek sėkmingiau sužaisti kėlinio pabaigą ir sušvelninti atsilikimą.

Puikiai pradėjusi susitikimą „Panevėžio“ ekipa kitame ketvirtyje šiek tiek stabtelėjo. Nors pradžioje ji toliau laikė solidų pranašumą savo rankose, tačiau artėjant didžiajai pertraukai pakruojiečiai sumažino deficitą vos iki 6 taškų - 31:37.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai vėl pradėjo pagrindinės sudėties, todėl greitai susigrąžino turėtą persvarą. Ketvirčio viduryje po taiklių Tomo Gaidamavičiaus ir A.Millso tolimų metimų pranašumas vėl pasiekė 15 taškų (56:41).

Per paskutines dešimt minučių komandoms tereikėjo sutvarkyti formalumus. Jau ir „Merestos“ krepšininkai neberado pakankamai motyvacijos kovoti, o panevėžiečiai po truputį vis didino savo pranašumą ir įtvirtino pergalę 25 taškų skirtumu.

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo 25 taškus per 26 minutes pelnęs ir vos du metimus prametęs amerikietis Abdulas Millsas. Krepšininkas taip pat atkovojo 6 bei perėmė 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 17 taškų pridėjo Saulius Kazevičius, 16  Osvaldas Mačernis, 11  Tomas Gaidamavičius, 7 Aurimas Statkus, 4  Giedrius Jankauskas, 2  Savvas Manousos ir 1  Ernestas Ežerskis.

Pralaimėjusioje ekipoje 16 taškų įmetė Tomas Misiūnas, 11 pelnė Eugenijus Takuševičius. „Panevėžio“ komandai priklausantys, bet Pakruojo ekipai paskolinti Rytis Streikus ir Mantas Čepaitis atitinkamai surinko 9 ir 7 taškus.

Ateinantį penktadienį, vasario 3 dieną, „Panevėžio“ komandos laukia Lietuvos krepšinio lygos rungtynės. Savo aikštėje panevėžiečiai 18 val. varžysis su Klaipėdos „Neptūnu“.

pastebejau, kad neblogas tas amerikietis pas panevezi, jau ne pirmas varzybas gerai pasirode, aisku pries tokio lygio komandas tokie rezultatai neitin daug ka pasako.