Penktą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“, antradienį išvykoje 73:68 (14:10, 19:16, 20:20, 20:22) nugalėjusi Bambergo GHP. Tai buvo dešimtasis „Tau Ceramica“ laimėjimas per 13 rungtynių.

Baskai didžiąją rungtynių dalį pirmavo 5-9 taškų skirtumu, kol Demondas Malletas ketvirtajame kėlinyje pelnė 7 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų (57:59).

Iki dvikovos pabaigos likus dviem minutėms po vieno taiklaus Spencerio Nelsono baudos metimo GHP atsilikinėjo vos trimis taškais (63:66), tačiau netrukus Travisas Hansenas įmetė tolimą metimą ir padvigubiną persvarą.

Nors Robertas Garrettas į tai atsakė taikliu tritaškiu, tačiau per paskutinę minutę Vitorijos komandos žaidėjų rankos nedrebėjo ir, realizavę baudų metimus, iškovojo eilinę pergalę.

„Tau Ceramicai“: Serkanas Erdoganas ir Tiago Splitteris po 16 taškų, Travisas Hansenas 13, Luisas Scola 12.

GHP: Demondas Malletas 25, Uvis Helmanis ir Aniekanas Archibongas po 11.

tai kad vienos beleko ir zn kad ne su Z ir ne su benetonu tai toje grupeje kris neber imanoma:)