Geriausia reguliariojo sezono ULEB taurės komanda jau pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse patyrė nesėkmę. Sauliaus Štombergo ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Kazanės „Uniks“ Romoje 86:91 turėjo pripažinti vietos „Lottomatica“ pranašumą.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti dvi minutes „Uniks“ legionierius Samuelis Clancy persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (83:82), tačiau netrukus Romos ekipos žaidėjas Marko Tušekas įmetė du baudų metimus ir nuo šios akimirkos „Lottomatica“ nebeatsilikinėjo.

Atsakomasis mačas po savaitės bus žaidžiamas Kazanėje. Į kitą etapą pateks ekipa, per dvejas rungtynes surinkusi geresnį taškų santykį.

Antras pagal rezultatyvumą „Uniks“ gretose buvo S.Štombergas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tuo tarpu K.Lavrinovičius per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/1, 0/2, 0/2) ir atkovojo kamuolį.

„Uniks“: Travisas Bestas 18 taškų, Saulius Štombergas 17, Sergejus Čikalkinas ir Samuelis Clancy po 13.

„Lottomatica“: Marko Tušekas ir Davidas Hawkinsas po 19, Dejanas Bodiroga 15, Vlado Illievski 14, Hugo Sconochini 11.

•

Pergalę pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse iškovojo „Ventspils“ krepšininkai, namie 87:86 nugalėję Emilijos Redžo „Landi Renzo“. Pergalę latvių klubui lėmė taiklus Ricky Clemonso dvitaškis paskutinėmis susitikimo sekundėmis.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Marijonas Petravičius. Puolėjas per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Ventspils“: Marijonas Petravičius ir Dalronas Johnsonas po 18, Enrique Clemonsas 13, Rasheedas Brokenboroughas 10.

„Landi Renzo“: Terrellas McIntyre‘as 20, Giorgio Boscaginas 18, Brettas Alanas Blizzardas 17, Luca Infante 17.