Visos penkios FIBA Europos taurės komandos, kurioms šį sezoną atstovauja lietuviai, liko už ketvirtfinalio ribos. Antradienį (01.31) įvykus antrojo etapo šeštojo turo rungtynėms paaiškėjo, kad visi klubai baigė pasirodymus Europos turnyre.

Paskutinėje I grupės vietoje liko Nymburko ČEZ (Čekija) komanda. Ji paskutinėse rungtynėse išvykoje 87:96 (20:24, 21:20, 18:20, 28:32) nusileido Kijevo „Kyiv“ (Ukraina) ekipai.

Nesėkmingai mačas susiklostė Čekijos klubo lietuviui Gintarui Einikiui. Jis per 13 minučių surinko 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio). Aukštaūgis atkovojo 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 2 sykius prasižengė.

Du kartus per 6 rungtynes laimėjusi Nymburko ekipa liko ketvirtoje vietoje. Į ketvirtfinalį iškopė grupėje pirmąsias dvi vietas užėmusios „Kyiv“ bei Sankt Peterburgo „Dinamo“ (Rusija) komandos.

Paskutinėse J grupės vietose liko Maskvos srities „Dinamo“ (Rusija) ir Kantu „Vertical Vision“ (Italija) ekipos. Jų tarpusavio kovą antradienį laimėjo rusai, namie palaužę varžovus 92:76 (20:22, 16:10, 24:19, 32:25).

Nugalėtojams Andrius Giedraitis pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų). Jis per 29 minutes atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet kartą prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Del traumos Italijos komandai padėti negalėjo Mindaugas Katelynas.

Į ketvirtfinalį iš J grupės iškopė Atėnų „Maroussi“ (Graikija) bei Kelno „RheinEnergie“ (Vokietija) klubai.

K grupėje sėkmingiausiai žaidė Rostovo „Lokomotiv“ (Rusija) ir Heno Monso „Dexia“ (Belgija). Jos pateko į ketvirtfinalį.

Tuo tarpu L grupės dugneliko abu klubai su lietuviais: Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) bei Limasolio AEL (Kipras). Jų tarpusavio dvikovą antradienį laimėjo ukrainiečiai, išvykoje nugalėję varžovus 97:88 (23:21, 28:24, 22:15, 24:28).

„Azovmaš“ komandai, kurią treniruoja Rimas Girskis, 15 taškų (5/5 tritaškių) pelnė Arnas Kazlauskas. Puolėjas per 26 minutes atkovojo ir perėmė po kamuolį, bet 3 sykius prasižengė.

Kipro komandai Rolandas Jarutis pelnė 16 taškų (2/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 6/6 baudų). Gynėjas per 28 minutes atkovojo 7 kamuolius.

Kęstutis Šeštokas per 22 minutes surinko 6 taškus (3/5 dvitaškių). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą suklydo.

Aikštėje 12 minučių praleidęs Virginijus Sirvydis pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, bet 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

L grupėje nugalėjo ir š ketvirtfinalį pateko Južno „Chimik“ (Ukraina) bei Badalonos „Joventut“ (Ispanija) krepšininkai. Atkrintamosios varžybos prasidės vasario 21 dieną.

to Bronius_Ragai: Tu gal extremalas?! :DDDD 500lt ?! gal prikolini? Taigi Indiana dabar ziauriai didelei duobej! Biski pavarai.. :DDD Maladiec