"Panevėžio" krepšinio klubas tęsia pergalingą žygį SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrojo diviziono varžybose. Penktadienį namuose panevėžiečiai 73:69 (19:20, 15:27, 19:17, 20:5) įveikė Kėdainių "Nevėžio" krepšininkus ir rytoj finale kovos Gulbenės "Bumerangs".

Panevėžiečiai pergalę išplėšė per įspūdingą ketvirtąjį kėlinį, kai per 10 minučių į savo krepšį praleido vos 5 taškus.

Tai buvo jau aštunta "Panevėžio" pergalė per paskutines devynias dvikovas - aukštaičiai laimėjo penkias iš šešių paskutinių reguliariojo sezono dvikovų ir abejas ketvirtfinalio rungtynes.

Rezultatyviausiai "Panevėžio" gretose žaidė: Giedrius Jankauskas 16 taškų (3 blokai), Gytis Sirutavičius 13, Tomas Gaidamavičius 11.

"Nevėžis": Paulius Počiuipa ir Jonas Mačiulis po 15, Audrius Mineikis ir Darius Čiūta po 13.

Kitose pusfinalio rungtynėse Gulbenės "Bumerangs" tik po pratęsimo 93:90 (20:20, 23:21, 13:22, 28:21, 9:6) įveikė Talino "Dalkia/Nybit".

Talino klubui Svajūnas Airošius per 41 minutę pelnė 13 taškų (2/3 baudų, 4/11 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lietuvis Arvydas Straupis per 38 minutes taip pat surinko 13 taškų (5/5 baudų, 1/4 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Gulbenės ekipoje išsiskrė Raimondas Gabrranas - 26 taškai, 10 rezultatyvių perdavimų.

2005-04-08 20:41
PANEVEZYSSS tikraij rodo gera sportine forma,puiku ,kad ir tinka nezvezis man ,bet ryt tikraij uz PANEVEZI ssirgsiu!!! MES TURIM PASIMT CEMPU titulus