Jono Valančiūno galimybės naujokų biržoje vertinamos vis atsargiau
Jono Valančiūno galimybės naujokų biržoje vertinamos vis atsargiau
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) užkulisiuose pasklidus žiniai, kad Vilniaus „Lietuvos rytas“ kitą sezoną greičiausiai neišleis Jono Valančiūno į NBA, krepšininko akcijos ėmė smukti.

Tinklalapyje „DraftExpress.com“, kuris yra vienas įtakingiausių ir tiksliausiai nuspėjančių biržos baigtis, spėjimų lentelėje Valančiūnas nusirito iš ketvirtos į aštuntą poziciją. Šio tinklalapio nuomone, lietuvį pasirinktų Detroito „Pistons“ komanda.

Kur kas niūriau Valančiūno ateitį nupiešė kita svetainė – „HoopsWorld.com“. Ji Valančiūną bloškė iš ketvirtosios pozicijos į keturioliktą. Tokiu atveju lietuvis keliautų į Hiustono „Rockets“ komandą.

Valančiūno akcijos itin smigo po to, kai paaiškėjo, kad dabartinė krepšininko komanda nėra linkusi išleisti vidurio puolėjo už Atlanto jau šiemet. Skelbiama, kad su „Lietuvos rytu“ artėjama prie susitarimo dėl išpirkos, tačiau vilniečiai nelinkę paleisti savo talento jau šiemet.

Tiesa, anot „DraftExpress.com“ pranešimo, Valančiūnas neturėtų nukristi žemiau dešimtojo šaukimo. Šis priklauso Milvokio „Bucks“ komanda.

Vis labiau artėjant biržai, ne itin gerai vertinamos Donato Motiejūno galimybės. „HoopsWorld.com“ taip pat itin pilkai piešia lietuvio ateitį. Spėjama, kad jį 24 šaukimu pasirinks Oklahomos „Thunder“.

Tuo tarpu „DraftExpress.com“ Motiejūnui prognozuoja aštuonioliktąjį šaukimą, kuris priklauso Vašingtono „Wizards“ komandai.

Kitos didžiosios spėjimus pateikiančios svetainės šiandien savo prognozių dar neatnaujino. Anksčiau sudarytose lentelėse Valančiūnui prognozuojamas 4-8 šaukimas, Motiejūnui – 10-20 pozicija.

Rodyti komentarus
1 2 3 4 5 6 7 8 9  »
2011-06-23 08:27
r
susiktas rytas
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-23 03:04
Reiketu jau mastyt del bilietu kainu, euro cempo dabar nelieskim, kalbu apie kita zalgirio sezona... Kadangi talpins 14 502 plius vip dabar zmones galetu rasyt peticija kad kainos i eurolygos varzybas nevirsintu 15lt... jau uzkniso kai is musu kuturos dalies dalies, musu pasididziavimo daromas biznis....... jau tik viasat auksinis paketas uz 100lt arba nete ziuret... tai bent gal i arena dabar pigiau pateksim, paziurekim i rusija, ten krepsinis trecioj vietoj o studentai ir pensininkai vaiksto uz dyka o dirbantiems ir mazesniems kaunos normalios.,, tuo tarpu pasmus galedavo sau leist ne visi... Tad pats laikas labai siulyciau kas is fanu klubo nors jus irissipirksit abonementa bet norit kad butumem pilnoje saleje rasykit peticija lt dauguma pasirasys... as siulyciau rasyt taip, siulyt pensinikams ir studentams us dyka, invalidams ir vaikams pateikusiems pazymejima 10lt dirmantiems nuo 18 ir sveikiems zmonems 15lt... ir arena vistiek ais i pliusa ir zmones liks patenkinti, juk nera privaciu investuotoju, juk bus suvenyrai, nusipirkti per ilgaja visko vistiek ais i pliusa , kiek suprantu pagrindinis akcininkas savivaldybe..... gana is religijos krautis milionus tegu buna pagaliau lygybe ir zmonem bus gerai ir lietuvos krepsiniui kuris dar labiau klestes nes sudomins daugiau zmoniu ir arena vistiek ais i pkiusa nes nepamirskim joje gali vykti netik krepsinio varzybos, ledo ritulio,boksas ir pan.. as cia rasau konkreciai del krepsinio tad ka draugai nesnaudziam........(man paciam 19 bet sumekeciau ta 15lt, svarbiausia kad krepsinis butu visiem prienamas sportas LIETUVOJE!!!)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2011-06-22 19:38
Rytas gaidziai
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2011-06-22 17:14
Vygantas
O www.nbadraft.net// nusirito y 12 is 4, baisu bus jeigu jis neissipirks is to ryto...
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 16:45
Kriuksis
Rytas šūdo krūva su Vainausku priešakį. Ko niekas taip nepasakė....???
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2011-06-22 16:27
Taip
Bliukšta baskenews prognozes tas pats „HoopsWorld.com“ šiandien Jonui prognozuoja 4 vietą ir dar trys ekspertai - Scott Howard-Cooper, SB Nacion ir ESPN įsitikine, kad Valančiūną pakvies Kavalieriai. Manau, kad Jonui visos Ryto šviesos uždegtos - tik va ne visi rašytojai supranta, kad Rytui labai nenaudinga butu - jeigu Jonas liktu Vilniui ar butu pašauktas žemu šaukimu - taigi nusiraminkit truputi :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2011-06-22 16:10
BullsTomas123Coldbergojcia zalgiris talentu zudikas ... amzinai perspektyvus jaunimas pudomas ... kauno fanai patys prisika o veliau dziaugiasi nebutu kaunas ... kaimasMan užtektų paminėti Sabonį, kaip talentą, kurį išugdė Žalgiris, tam, kad nubraukčiau visus tavo išvardintus žaidėjus, žaidusius ryte.Jūs tik tą Sabonį ir galit pasigirt. Kokie mes kieti prieš 30 metų išauginome NBA žvaigždę ir mes esame pasaulio bambos. Pasakyk ką gero išauginote per šį dešimtmetį? Šiškauską, Macijauską, Jasikevičių, Javtoką, Petravičių, o dabar - ir Valančiūną? Kas iš to jūsų Kalniečio, Pociaus? Jie vidutiniokai tokie patys kaip Lukauskis ir Delininkaitis. Žvaigždžių "Žalgiris" jau senai nebeužsiaugina, nes su savo pūdimais visus supūdote. Puikus to pavyzdys, kad pūdote talentus yra Motiejūno pabėgimas į Italiją. Jeigu taip gerai auga talentai "Žalgiryje" kodėl jis pabėgo į Italiją...? Vaje. ;-)O tu jau viska pasakei? :) viena vertus ginčitis yra beprasmiška , todėl kad atsakyk i klausima jao jau žalgiris žlugdo ir pudo naujus talentus tai kodėl žalgiris daugiau pasieka nei tas tavo Rytas a ? juk rytas talentu ugdymo mašina :)


Duokit Rytui tuos 5 milijonus kuriuose gaunate iš savivaldybės ir pažiūrėsime ką sugebėsite (deja, be jos teks parduoti puse žaidėjų).
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 16:03
Jono fanas
Noreciau kreiptis i Valanciuno agentus. gerbiami Jono agentai neleiskit tiem padlom is ryto suzlugdyti Jono karjeros.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 15:29
Tomas123Coldbergojcia zalgiris talentu zudikas ... amzinai perspektyvus jaunimas pudomas ... kauno fanai patys prisika o veliau dziaugiasi nebutu kaunas ... kaimasMan užtektų paminėti Sabonį, kaip talentą, kurį išugdė Žalgiris, tam, kad nubraukčiau visus tavo išvardintus žaidėjus, žaidusius ryte.Jūs tik tą Sabonį ir galit pasigirt. Kokie mes kieti prieš 30 metų išauginome NBA žvaigždę ir mes esame pasaulio bambos. Pasakyk ką gero išauginote per šį dešimtmetį? Šiškauską, Macijauską, Jasikevičių, Javtoką, Petravičių, o dabar - ir Valančiūną? Kas iš to jūsų Kalniečio, Pociaus? Jie vidutiniokai tokie patys kaip Lukauskis ir Delininkaitis. Žvaigždžių "Žalgiris" jau senai nebeužsiaugina, nes su savo pūdimais visus supūdote. Puikus to pavyzdys, kad pūdote talentus yra Motiejūno pabėgimas į Italiją. Jeigu taip gerai auga talentai "Žalgiryje" kodėl jis pabėgo į Italiją...? Vaje. ;-)


O tu jau viska pasakei? :) viena vertus ginčitis yra beprasmiška , todėl kad atsakyk i klausima jao jau žalgiris žlugdo ir pudo naujus talentus tai kodėl žalgiris daugiau pasieka nei tas tavo Rytas a ? juk rytas talentu ugdymo mašina :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+2
2011-06-22 14:42
Ivy
Vilnieciai eikit streikuot prie Vainausko hatos, kad paleistu Valanciuna, nes kitaip sugadins jam karjera !!! Per NBA tv vien tik sneka, kad jo ispirka yra labai didele problema.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 14:17
Jaska
ir apie Motiejūną:

Dan Feldman, PistonPowered: Donatas Motiejunas reminds me of Andrea Bargnani. Doesn't defend, doesn't rebound. Bargnani is practically the best-case version of players like that. Except for what he could fetch on the open market, I wouldn't want him on my team. :DDD
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2011-06-22 14:16
Jaska
Neblogas palyginimas ESPN:

Dan Feldman, PistonPowered: Jonas Valanciunas reminds me of Alonzo Mourning. Mourning could do a lot more, but Valanciunas' quick hops, tenacious interior play and strong finishes at the rim resemble Mourning. Valanciunas, 19, must fill out before he can play that way in the NBA, but he's already shown the mentality and prowess to do so.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 14:02
Man atrodo, jog Valančiūno niekas nesirinks, jei Rytas ir toliau nesąmones šnekės:)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 13:16
AnonimasGal galite pasakyti kelinta val lietuvos laiku ivyks NBA draftai.


Joninių naktį antrą nakties, bet ten valandą kalbės, tai šaukimai prasidės apie trečią.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2011-06-22 13:10
Anonimas
Gal galite pasakyti kelinta val lietuvos laiku ivyks NBA draftai.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 12:53
Jei būčiau Valančiūnas, neįsivaizduočiau, kaip dabar norėčiau pagauti Vainauską tamsią naktyje siauroje tarpuvartėje. Ką jau bekalbėti apie žaidimą jo komandoje...
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-3
2011-06-22 12:44
asPažvengčiau Jono Rytas neišleidžia į NBA ir driogst Jonui trauma


Tokiems kaip tu geriau patylet... Jam smagu butu, kad rytui blogai butu bet kokia kaina, kad ir geriausio LT talento
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+4
2011-06-22 12:41
Dar kuzminska kokiu 55 šaukimu pašauktu
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2011-06-22 12:37
as
Pažvengčiau Jono Rytas neišleidžia į NBA ir driogst Jonui trauma
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-5
2011-06-22 12:37
as
Įdomus tas Rytas, tai jai su žaidėju pradės pyktis, tai kaip jie tikėsis, kad jis labai jau norės žaist tame ryte
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 165

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas