Aurimas Kieža pataikė pergalingą tritaškį paskutinę susitikimo sekundę ir jo „Hofstra Pride“ ekipa NCAA čempionate 65:63 palaužė Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monarchs“.

Tai buvo jau penkiolikta „Pride“ pergalė šį sezoną iš 19 galimų. CAA konferencijoje Hofstros universitetas, namie nepralaimintis jau 16 rungtynių iš eilės,  pakilo į ketvirtąją vietą.

Iš viso 39 minutes šiame mače rungtyniavęs A.Kieža pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugai Arminas Urbutis ir Žygis Šeštokas į aikštę neišbėgo.

Tuo tarpu V.Vosylius per 31 minutę įmetė 10 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Kitoje „lietuviškų“ ekipų dvikovoje pergalę šventė Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 69:62 įveikęs Freddy Petkaus „Maine Black Bears“.

A.Zimnickas mačą pradėjo starto penkete ir per 31 minutę pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

F.Petkus per 22 minutes surinko 4 taškus (1/4 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, po kartą prasižengė ir suklydo.

Dvyliktą kartą per 18 rungtynių suklupo Pauliaus Morkeliūno „Long Island Blackbirds“ ekipa, 65:78  nusileidusi „Farleigh Dickinson Knights“. Lietuvis per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/10 metimų, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Keturioliktą nesėkmę per 20 rungtynių patyrė Laimono Kisieliaus „William& Mary Tribe“ ekipa, 69:84 nusileidusi „Northeastern Huskies“. Lietuvis per 30 minučių pelnė 4 taškus (2/8 dvit., 0/2 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Abu patys tikriausi lietuviai:D . Kaip Maskvos CSKA J. R. Holden tikras rusas