Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) penktadienį (02.03) ketvirtąją pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ ekipa. Ji išvykoje 70:63 (10:17, 20:15, 12:18, 28:13) palaužė Panevėžio „Panevėžio“ krepšininkus.

Šio mačo rezultatas bus įrašytas ir į turnyrinę SEB BBL čempionato lentelę.

Aikštelės šeimininkai 33-ąją rungtynių minutę dar turėjo 11 taškų pranašumą (59:48), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo. Klaipėdiečiai rungtynių pabaigoje net tris kartus perėmė kamuolį, ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus trims minutėms spurtavo 9:2 bei išplėšė pergalę.

„Neptūnui": Vaidotas Pridotkas 23 (9 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas 18, Jerome’as Colemanas 15 (5/18 metimų).

„Panevėžiui“: Tomas Gaidamavičius 18 taškų (7 kld.), Saulius Kazevičius 15, Giedrius Jankauskas 10.

mano nuomone lkl neturi prasmes. reikia ji panaikinti. komandos ten,be ryto ir z neturi motivacijos losti, laimeti, gerinti sudeti ir apskritai. zemas lygis tu komandu. jos galetu it NKL palosti.