Penktadienį (02.03) Lietuvos moterų krepšinio lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynes per kurias nesunkias pergales pasiekė aukštesnes vietas turnyrinėje lentelėje užimančios komandos.

Vilniaus „Lintel 118“ – Klaipėdos „Lemminkainen“ 79:59 (22:20, 22:12, 18:16, 17:11).

Absoliučios pirmenybių autsaiderės aikštelės šeimininkėms priešinosi tik kiek daugiau nei kėlinį. Vėliau vilnietės atitrūko ir prieš didžiąją pertrauką įgijusios dviženklį pranašumą išlaikė jį iki rungtynių pabaigos. Tai buvo ketvirtasis „Lintel 118“ laimėjimas per 14 mačų. Tuo tarpu uostamiesčio krepšininkės pralaimėjo visus 14 susitikimų.

„Lintel 118“: Laima Rickevičiūtė 20 (11 atk. kam.), Gintarė Petronytė 16 (15 atk. kam., 5 blk.), Aurimė Rinkevičiūtė 13, Indrė Dudėnaitė 10 (11 atk. kam.).

„Lemminkainen“: Giedrė Žymantaitė 12 (6 per. kam.), Diana Anužienė 12 (6 per. kam.), Reda Kontvainytė 10.

Marijampolės „Arvi“ – Kauno „Laisvė" 105:72 (34:19, 30:20, 22:14, 19:19).

Namie rungtyniavusios suvalkietės nesunkiai įveikė nukraujavusią „Laisvę“. Panašu, kad Kauno klubo sprendimas atsisakyti dviejų žaidėjų paslaugų (Ingridos Jonkutės ir Elenos Čebotovos), jam gali kainuoti kovą dėl antrosios turnyrinės lentelės vietos.

Per antrąsias šio sezono rungtynes Kauno ekipa po atkaklios kovos įveikė „Arvi“ 80:79, tačiau po permainų komandoje, „Laisvė“ marijampolietėms triuškinamai pralaimėjo du mačus – prieš savaitę per Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynes „Arvi“ kaunietes nugalėjo 98:81.

„Arvi“: Aušra Naidėnienė 30 (12 atk. kam.), Diana Razmaitė 27, Ligita Kinkevičienė 14, Nadja Morgan 12, Ela Briedytė 11.

„Laisvei“: Jolanta Marmienė 27, Jovita Jutelytė 12, Sandra Baliutavičiūtė 11, Lina Dambrauskaitė 10.