Ainaro Bagatskio treniruojami Rygos „Barons“ krepšininkai penktadienį (02.03) savo aikštelėje 74:56 (16:18, 19:8, 16:18, 23:12) įveikė Talino „Dalkia/Nybit“ komandą ir iškovojo penkioliktąją pergalę Baltijos lygos pirmenybėse.

Giedrius Gustas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 5 taškus (2/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Michailas Anisimovas per 22 minutes surinko 15 taškų (6/9 dvitaškių, 3/10 baudų), atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Barons“: Ainaras Bagatskis 19 taškų, Michailas Anisimovas 15, Martinas Kravčenko 10.

„Dalkia/Nybit“: Gregoras Arbetas 22 taškai, Raido Roosas ir Kristjaas Makke po 7, Priitas Sillandas 6.
uztai barons tai komanda tikrai verta pagyrimo, manau ji gali kovoti del trecios vietos laisvai...