Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) sužaistos ketverios rungtynės. Net tris susitikimus laimėjo svečiuose rungtyniavusios ekipos.

Nuo pat pirmųjų minučių įgiję apčiuopiamą pranašumą „BC Versus“ krepšininkai nepasigailėjo „Žaviųjų Orgazmatronų“ ir įveikė juos 74:40. Itin sėkmingai rungtynių pradžią sužaidė Šarūnas Broga. Po jo 4 tikslių tritaškių, dvitaškio bei Romo Degučio baudos „BC Versus“ jau turėjo 13 taškų persvarą (15:2). Aikštės šeimininkai tempo nemažino ir iki pat rungtynių pabaigos didino atotrūkį nuo varžovų.

Iš viso šiose rungtynėse Š.Broga pelnė 20 taškų (6/7 tritaškių, 1/4 dvitaškių). Mindaugas Lastauskas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) prie pergalės pridėjo 11, pramesdamas tik vieną baudos metimą.

Kitose rungtynėse „Frans Maas-Kumštis“ tik po atkaklios kovos 86:78 nugalėjo „Kurier Wilenski“ krepšininkus. Pirmajame kėlinyje įgiję dviženklį pranašumą „Kumščio“ krepšininkai nesugebėjo jo išlaikyti. Po didžiosios pertraukos spurtavusi „Kurier Wilenski“ ekipa atsilikimą sumažino iki 3.

Mačo pabaigoje aikštės šeimininkai skirtumą bandė mažinti tritaškiais metimais, tačiau jie tikslą retai pasiekdavo. O tuo pasinaudodama „Frans Maas-Kumštis“ komanda susikrovė 8 taškų pranašumą.

„Kumštį“ į pergalę vedė Paulius Zdanavičius (27 tšk., 6 rez. perd.) ir Vytautas Špokauskas (23 tšk., 18 atk. kam.).

39 Antano Šegždos taškai nepadėjo jo ekipai iškovoti pergalės. „Infosaitas“ turėjo nusileisti „reUnited“ krepšininkams 79:83. Svečiai jau pirmajame kėlinyje į nokdauną pasiuntė varžovus, laimėdami ketvirtį 25:9. Nors „Infosaitas“ bandė vytis varžovus, tačiau persverti rezultato savo naudai nesugebėjo.

Paskutinėse rungtynėse „Budget“ 49:73 nusileido „Vilniaus teisės ir verslo kolegijai“.

Galbūt Eurolygoj, ar NBA 20-30 taškų būtų sutriuškinimas, bet tik ne čia.
2006-02-05
donce>> 20-30 tasku skirtumu laimetos rungtynes nera triuskinimas? tie pavieniai "mindymai" kai laimi 100+ tasku tai nesiskaito... :)
2006-02-04
Koks čia triuškinimas?! Pamačiau antraštę, galvojau vėl kas nors ką nors 100 taškų padarė, o čia? Kur čia triuškinimas?