Vilniaus „Lietuvos telekomas“ moterų Eurolygos aštuntfinalyje antrą kartą 62:52 (9:12, 19:13, 18:12, 16:15) įveikė Neapolio „Phard“ krepšininkes ir iškopė į ketvirtfinalį.

Pirmasis susitikimas Vilniuje 71:62 baigėsi taip pat „Lietuvos telekomo“ krepšininkių pergale.

Likus žaisti tris su puse minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos komandas skyrė tik trys taškai (53:50), tačiau rungtynių pabaigoje vilnietės spurtavo 9:2, iškovojo antrąją pergalę ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

„Lietuvos telekomui“: Katie Douglas 23 taškai (8 atk. kam., 7 per. kam., 7 kld.), Ieva Kublina 10, Rima Valentienė 9,  Jennifer Derevjanik 7 (5 per. kam.), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 6 (8 atk. kam.), Sandra Valužytė ir Vita Kuktienė po 3, Irena Baranauskaitė 1 (Eglė Šulčiūtė).

„Phard“: Marlous Nieuwveen ir Victoria Bullett po 14 taškų, Immacolata Gentile 9.

Ketvirtfinalyje vilniečių varžovėmis bus Gdynės „Lotos" (Lenkija) ir Pėčo „MiZo“ poros nugalėtoja. Šioje aštuntfinalio serijoje komandoms pasidalijus po pergalę, kelialapio į ketvirtfinalį savininkė paaiškės po trečiųjų rungtynių.

reiskia, pasidalijo po pergale su vengremis ;]
2006-02-04
Streimikyte tai dar nieko, bet va Baranauskaite jau kelintas rungtynes is eiles tuscia, ir apskritai visos komandos forma aiskiai kritus, palyginus su sezono pradzia, gerai kad dar yra biski laiko iki ketvirfinalio
2006-02-04
lenkes ir laimejo. sekmes musu mergaitems !!!
2006-02-04
eam... streimikyte kazko sedus... nieko neparode pirmose rungtynese, nieko ir dabar atrodo nesuzaide
2006-02-04
-1
butu geriau kad lenkes laimetu, bet ir su paco krepsininkemis telekomas gali pilnai kovoti ir iskopti i final 4