Po antrųjų Stambulo "Efes Pilsen" ir Atėnų "Panathinaikos" rungtynių tapo aišku, kad šioms komandoms teks dar kartą grįžti į Atėnus, kur paaiškės paskutinioji finalinio ketverto dalyvė. Stambulo klubas penktadienį namuose 75:63 (18:16, 10:16, 24:13, 23:18) palaužė graikus ir išlygino ULEB Eurolygos ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Galutinis dvikovos rezultatas neatspindi aikštėje virusios kovos. Dar trisdešimt septintąją minutę po Vlado Ščepanovičiaus tolimo metimo ekipas skyrė trys taškai (64:61, "Efes" naudai). Tačiau per likusį laiką aikštės šeimininkai, palaikomi 12 000 sirgalių, pataikė 3 tolimus metimus ir šventė pergalę.

"Efes Pilsen" rezultatyviausiai žaidė: Willie Solomonas 24 taškai (6 perimti ir 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Nikola Prkačinas 16, Kaya Pekeris 9.

"Panathinaikos": Jaka Lakovičius 20, Patrickas Femerlingas 10 (8 atkovoti kamuoliai), Frangiskos Alvertis ir Dimitrios Diamantidis po 9.

Priminsime, kad pirmąsias šios serijos rungtynes po pratęsimo 102:96 laimėjo graikų klubas. Trečioji ir lemiama dvikova bus žaidžiama kitą ketvirtadienį, balandžio 14 dieną.

2005-04-08 23:26
jauciu didzioji dalis lietuviu sirgaliu balejina uz efes ;)
2005-04-08 23:15
Dziaugiuosi,kad turkai islose,nes jauciu antipatija Panathinaikos"ui!
2005-04-08 23:06