Netikėtą pralaimėjimą Lenkijoje patyrė Mindaugo Burneikos Slupsko „Energa Charni“ ekipa. Ji šeštadienį (02.04) išvykoje 51:69 (12:21, 14:16, 20:12, 5:20) pralaimėjo dešimtoje vietoje esantiems Tarnovo „DGP Azoty“ krepšininkams.

M.Burneika pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Energa Charni“ ekipa, turinti vienuolika pergalių ir septynis pralaimėjimus, užima trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

•

Triuškinančią pergalę šeštadienį pasiekė Mariaus Prekevičiaus Vloclaveko „Anwil“ ekipa. Ji savo aikštelėje 84:59 (23:16, 26:14, 24:7, 11:22) sutriuškino du lietuvius turinčią „Astoria“ ekipą.

Nugalėtojams M.Prekevičius per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Aivaras Kiaušas per 29 minutes surinko 4 taškus (2/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Jo komandos draugas Arvydas Čepulis per 27 minutes pelnė 9 taškus (0/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Anwil“, iškovojusi devynias pergalių ir patyrusi septynis pralaimėjimus, užima šeštąją turnyrinės lentelės vietą, o „Astoria“ klubas, iškovojęs devynias pergalių ir patyręs aštuonis pralaimėjimus – septintąją.

•

Eilinį pralaimėjimą patyrė Augustino Vito Invroclavo „Notec“ ekipa. Ji savo aikštelėje 75:117 (18:38, 26:25, 15:40, 16:14) pralaimėjo Varšuvos „Palonia“ krepšininkams.

A.Vitas pralaimėjusiems per 29 minutes pelnė 20 taškų (8/11 dvitaškių, 4/4 baudų) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Notec“ klubas, neiškovojęs nė vienos pergalės ir patyręs šešiolika pralaimėjimų, užima paskutiniąją turnyrinės lentelės vietą.