Paulius Joneliūnas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną, tačiau tai neišgelbėjo jo ekipos nuo keturioliktos nesėkmės NCAA čempionate. „American University Eagles“ 58:65 turėjo nusileisti „Lehigh Mountain Hawks“.

P.Joneliūnas per 28 minutes pelnė 21 tašką (7/7 dvitaškių, 7/9 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Jo komandos draugas Arvydas Eitutavičius per 18 minučių surinko 7 taškus (1/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Trečiasis „American“ lietuvis Linas Lekavičius per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyvus Vovos Severovo žaidimas nepadėjo ir jo ekipai iškovoti pergalės. Lietuvio „Oakland Golden Grizzlies“ 72:87 pralaimėjo „IUPUI Jaguars“. V.Severovas per 38 minutes pelnė 25 taškus (10/13 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Pergalių seriją tęsia tris lietuvius savo gretose turinti „Hofstra Pride“ ekipa, 77:62 nugalėjusi „Delaware Fightin Blue Hens“. Tai buvo šešioliktas „Pride“ laimėjimas per 20 rungtynių.

Šeštą „dvigubą dublį“ šį sezoną atliko Aurimas Kieža. Marijampolietis per 38 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Dvi minutes žaidęs Arminas Urbutis ir 1 minutę aikštėje praleidęs Žygis Šeštokas nepasižymėjo.

Rezultatyvus Laimono Kisieliaus žaidimas padėjo „William&Mary Tribe“ ekipai 90:73 įveikti „Georgia State Panthers“. Lietuvis per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Sėkmingai rungtyniavo ir Valdas Vosylius, o jo „Old Dominion Monarhs“ ekipa laimėjo šešioliktą kartą per 23 rungtynes, 87:69 nugalėjusi „James Madison Dukes“. Lietuvis per 21 minutę pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 5/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų tarpusavio rungtynėse pergalę iškovojo Donato Račkausko „Southern Methodist Mustangs“, 58:53 nugalėjęs Donato Visockio „Southern Miss Golden Eagles“.

D.Račkauskas per 18 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 1/3 baudų) ir atkovojo 5 kamuolius. D.Visockis per 1 aikštėje praleistą minutę prametė visus 3 dvitaškius, atkovojo kamuolį, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Aštuntą pergalę iškovojo Vytauto Tatarūno „Tulane Green Wave“, 61:36 sutriuškinusi „Marshall Thundering Herd“. Kaunietis per 18 minučių įmetė 5 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą suklydo.

Trečią reitingą turinčios „Memphis Tigers“ komandos pranašumą turėjo pripažinti Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“, pralaimėjusi 79:84. Lietuvis per 15 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dbit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Septintą kartą per 19 rungtynių pralaimėjo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“ komanda, 70:83 nusileidusi „Texas Longhorns”. Lietuvis rungtyniavo 2 minutes ir, pataikęs vienintelį mestą dvitaškį, pelnė 2 taškus bei kartą prasižengė.

Septintą pergalę per 19 rungtynių iškovojo „Long Island Blackbirds“ komanda, 80:65 nugalėjusi „Sacred Heart Pioneers“. Nugalėtojams atstovaujantis Paulius Morkeliūnas per 13 minučių įmetė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Devintą pergalę per 21 mačą šventė Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“ ekipa, 75:66 įveikusi „Vermont Catamounts“. Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete, tačiau dėl pražangų limito aikštėje praleido vos 13 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Vienuoliktą kartą per 19 rungtynių laimėjo „Virginia Cavaliers“, 75:73 nugalėjusi „Wake Forest Demon Deacons“. Nugalėtojams atstovaujantis Laurynas Mikalauskas per 23 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Šešioliktą kartą per 22 rungtynes suklupo Vytauto Valiulio „The Citadel Bulldogs“ komanda, 62:73 turėjusi pripažinti „Elon Phoenix“ persvarą. Lietuvis per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit.), perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo kamuolį, ir 2 kartus suklydo.

Devintą pergalę per 21 susitikimą iškovojo „Charleston Southern Buccaneers“ krepšininkai, 86:66 įveikę „High Point Panthers“. Nugalėtojams atstovaujantis Giedrius Knyšas per 2 aikštėje praleistas minutes nepasižymėjo.

Dešimtą kartą per 20 rungtynių varžovų pranašumą turėjo pripažinti „St. John‘s Red Storm“, 73:81 nusileidę „Providence Fiars“. Pralaimėtojams atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 10 minučių prametė vienintelį dvitaškį, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Tryliktą kartą per 20 rungtynių pralaimėjo „Pepperdine Waves“ krepšininkai, 71:84 nusileidę „San Diego Toreros“. Pralaimėtojams atstovaujantis Tomas Pranciliauskas per 3 aikštėje praleistas minutes nepaisžymėjo.

Vladas (Vova) treciakursis, o jo stabilaus zaidimo nematem del tam tikru objektyviu priezasciu. Po vidurines mokyklos Vladui istojus i Wright State, pasikeite tos komandos treneris ir naujai atejes zmogus nepasitikejo Vladu ir reikalavo is jo zaidimo 4-u numeriu kas yra nesamone su vlado 200 cm ugiu. Perejus i kita komanda sezono vidury Vladui buvo uzdrausta metus rungtyniauti. Dabar si sezona pradejus zaisti Oaklande Vladas parode ko yra vertas.