Šeštąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionate iškovojo Kauno Atleto krepšininkai. Jie po trijų iš eilės patirtų nesėkmių įveikė Liepojos „Livu alus“ komandą.

Kauno „Atletas“ – Liepojos „Livu alus" 98:80 (21:12, 24:24, 18:21, 35:23).

Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai išlaikė iniciatyvą iki mačo pabaigos. Iškovojęs šeštąją pergalę „Atletas" pakilo į 14-ąją turnyrinės lentelės vietą, į 15-ąją nustūmęs Liepojos ekipą.

Pralaimėjusiems Justinas Pavlavičius per 25 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 sykius suklydo.

Svajūnas Airošius per 23 aikštelėje praleistas minutes surinko 10 taškų (0/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau prasižengė 5 sykius. Mačo pabaigoje S.Airošiui buvo skirta ir techninė pražanga.

Valdas Dabkus per 26 minutes pelnė 7 taškus (1/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 5/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Atletui“: Nerijus Varnelis 26, Ridas Globys 20, Robertas Stankevičius 19, Egidijus Mikalajūnas 12.

„Livu alus": Justinas Pavlavičius 20, Milošas Živanovičius 18 (10 atk. kam.), Svajūnas Airošius 10, Vairis Pusaudžis 10, Marekas Jurevičius 10.

Tartu „University Rock" – Valmieros „Lačplėša alus" 74:64 (16:23, 22:10, 19:14, 17:17).

Pralaimėjusiems Justas Česnavičius per 25 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 7/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„University Rock": J.S.Nashas 17, Marekas Doroninas 16, Vallo Allingu 13.

„Lačplėša alus": Akselis Vaigoras 20, Justas Česnavičius 17, Maris Gulbis 14.

Kad rezultatas lygtai 98:80
2006-02-05
+1
tai as dabar ir ziuriu ir galvoju, kaip cia yra, dar pats prie hales buvau, tiek daug zmoniu buvo, galvoju, kazkas ne to, norejau nusipirkti bilietus i rungtynes su climanio ekipa, jau nera, liko bilietai tik po 60 lt