Stambulo "Efes Pilsen" ekipos lyderis Willie Solomonas tapo naudingiausiu Eurolygos antrojo ketvirtfinalio etapo žaidėju. Penktadienį vykusiose rungtynėse amerikietis surinko 34 naudingumo balus.

W.Solomonas mače prieš Atėnų "Panathinaikos" padėjo Stambulo klubui iškovoti pergalę bei išlyginti serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Turkijos klubo legionierius per 36 minutes pelnė 24 taškus (1/6 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 7/8 baudos metimų), po krepšiais atkovojo 5 bei perėmė 6 kamuolius, komandos draugams asistavo 5 sykius bei 9 kartus privertė oponentus pažeisti taisykles.

Antrąją vietą naudingiausių žaidėjų sąraše užėmė Tel Avivo "Maccabi" aukštaūgis Nikola Vujčičius. Jis padėjo Izraelio klubui įveikti Pezaro "Scavolini" ir iškopti į finalinį ketvertą. Prie pergalės kroatas prisidėjo surinkęs 30 naudingumo balų.

Vidurio puolėjas itin rezultatyviose rungtynėse (103:100) per 34 minutes pelnė 26 taškus (7/10 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/6 baudos metimų), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą blokavo varžovo metimą.

Trečiąja ir ketvirtąja vietomis pasidalino du krepšininkai, ketvirtfinalyje žaidę tarpusavyje. "Scavolini" krepšininkas Charlesas Smithas bei "Maccabi" žaidėjas Anthony Parkeris surinko po 28 naudingumo taškus.

A.Parkeris per 37 minutes surinko 20 taškų (6/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/10 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 pražangas.

Ch.Smithas, rungtyniavęs 38 minutes, langelyje ties pelnytais taškais turėjo įrašą su skaičiumi 32 (6/11 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 5/6 baudos metimų). Krepšininkas atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius bei išprovokavo 6 pražangas.

Penktąja vieta pasidalino du krepšininkai. Penketuke atsidūrė dar vienas "Scavolini" žaidėjas - Hanno Mottola. Jis kartu su Maskvos CSKA žaidėju Davidu Andersenu surinko po 22 naudingumo balus.

H.Mottola per 31 minutę komandai surinko 20 taškų (8/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudos metimų). Aukštaūgis po krepšiais sugriebė 6 atšokusius kamuolius, tris kartus jį perėmė bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

D.Andersenas prie antrosios pergalės prieš Stambulo "Ulker" per 19 minučių prisidėjo 14 taškų (5/8 dvitaškių, 4/4 baudos metimų). Mažiau nei pusę mačo žaidęs australas atkovojo 9 kamuolius ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

2005-04-09 12:59
Neissipylde mano norai ji matyti Zalgiryje,nors gali buti jis nebutu pritapes!