Po didžiosios Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pertraukos į aikšteles sugrįžo aukštųjų mokyklų auklėtiniai. Absoliučiai naudingiausiu dešimtojo pirmenybių turo žaidėju pripažintas Vytautas Šarakauskas iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto.

203 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas pergalingose rungtynėse prieš KTU komandą (66:55) per 31 minutę pelnė 25 taškus (11/18 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 16 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 varžovų metimus. Be to, 5 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Simboliniame naudingiausių savaitės žaidėjų penketuke atsidūrė:

LŽŪU 190 cm ūgio įžaidėjas Modestas Šidlauskas, per 40 minučių pelnė 24 taškus (0/3 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė

ŠU 194 cm ūgio gynėjas Laimonas Lukoševičius, kuris labiausiai prisidėjo prie KU sutriuškinimo (119:64). Šiaulietis per 32 minutes surinko 26 taškus (7/9 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 7, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

VPU 203 cm ūgio puolėjas Justas Sinica, kuris nesėkmingose rungtynėse prieš LŽŪU (76:82) per 40 minučių pelnė 25 taškus (7/11 dvitaškių, 2/9 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė bei blokavo du varžovų metimus, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

VPU 210 cm ūgio vidurio puolėjas Tadas Šablinskas, kuris rungtynėse prieš LŽŪU taip pat rungtyniavo visas 40 minučių. Per jas žaidėjas pelnė 15 taškų (7/11 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 17, perėmė 1 ir prarado 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 varžovų metimus bei 4 kartus prasižengė.

Pavardes tai visos girdetos, tik siaip jau bunant vakar Halej tai nesuprantama kaip galima Sidlauska vietoj Maciulio ar Kalniecio itraukt. Sidlauskas apart tu troicu per 40 minuciu totaliai nieko nenuveike, o keli troicai tai buvo visiskai laisvi. Sinica su Sablinsku nors ir gavo, bet is tikro verti.
2006-02-07
siaip visai ydomios varzybos buna.lygis irgi nera zemas.tikrai werta apsilankyt.
2006-02-07
vos ne visos pavardes girdetos... blyn reikia tikrai kada nors i lskl rungtynes nulekt.. tik kad laiko nera