„Pieno žvaigždės“ žais LKL, treneriu veikiausiai taps Štelmaheris

2011-07-14 20:24
Anzelmas Filimanavičius, „BasketNews.lt“ korespondentas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ į LKL neiškopusios sportiniu keliu, vietą įsigijo iš Vilniaus „Perlo“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ į LKL neiškopusios sportiniu keliu, vietą įsigijo iš Vilniaus „Perlo“
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos sirgaliai gali lengviau atsidusti. Jų komanda kitą sezoną pravers Lietuvos krepšinio lygos (LKL) duris. Tai ketvirtadienį tinklalapiui „BasketNews.lt“ patvirtino „Pieno žvaigždžių“ klubo vadovas Arūnas Burkevičius.

„Mes dėl visko susitarę buvome jau seniai, tačiau tik dabar baigėme tvarkyti visus formalumus“, – pareiškė Burkevičius. Pasvaliečiai vietą LKL pirmenybėse įsigijo iš Vilniaus „Perlo“ klubo, tačiau sandorio vertės Burkevičius įvardyti nesiryžo.

Perėmė „Perlo“ žaidėjus

Kartu su vieta LKL čempionate, Pasvalio klubas iš sostinės komandos įsigijo ir keletą krepšininkų. Burkevičius atskleidė, kad jų yra penki, tačiau lieka neaišku, ar jie kitą sezoną tikrai vilkės „Pieno žvaigždžių“ ekipos marškinėlius.

Krepšininkai kol kas nėra davę sutikimo keltis į Pasvalį, todėl „Pieno žvaigždžių“ ekipos vadovas nenorėjo atskleisti ir jų pavardžių.

Pastaruoju metu LKL pirmenybėse nemažai klubų skolinasi žaidėjus iš grandų – Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“. Visgi praėjusį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) triumfavę pasvaliečiai taip elgtis neketina.

„Dalį žaidėjų mes jau perėmėme iš „Perlo“. Jeigu dar pasiskolinsime iš „Žalgirio“ ar „Lietuvos ryto“, tai žaisime su visais skolintais žaidėjais. Mes norime turėti ir savų krepšininkų“, – kalbėjo Burkevičius.

Trenerių turėtų tapti Štelmaheris

„Pieno žvaigždėms“ išsprendus kelialapio į LKL problemą, dabar teks spręsti kitą – suburti pajėgią komandą. Kol kas neaišku, ar bent vienas krepšininkas, praėjusį sezoną vilkėjęs „Pieno žvaigždžių“ marškinėlius, liks komandoje.

„Vyksta derybos su žaidėjais, todėl į šį klausimą man atsakyti būtų sunku. Kol vyko derybos su „Perlu“, kol nebuvome tikri dėl vietos LKL, tol negalėjome sudarinėti sutarčių. Jas dabar darysime „Perlo“ vardu“, – sakė Burkevičius.

Jau kelerius metus Pasvalio ekipa NKL čempionate remdavosi 2 legionierių paslaugomis. LKL čempionate galima turėti net 6 užsieniečius,  tačiau Burkevičiaus teigimu „Pieno žvaigždės“ liks sau ištikimos ir kitą sezoną veikiausiai taip pat remsis dviem užsieniečiais.

Burkevičius prasitarė, jog Pasvalio komandos vyriausiojo trenerio postą kitą sezoną veikiausiai užims buvęs „Perlo“ strategas Robertas Štelmaheris. Vyriausiojo trenerio poste jis turėtų pakeisti dvejus metus „Pieno žvaigždėms“ vadovavusį Rimantą Endrijaitį.

Tikslai – nekuklūs

Burkevičius kol kas negalėjo pasakyti ir 2011-2012 metų biudžeto: „Kol kas sunku pasakyti, nes pirmadienį dar kartą rinksimės ir visą tai svarstysime. Kiekvienas niuansas gali jį koreguoti. Galiu pasakyti tiek, jog tikrai nebūsime „biedni“, stovėsime aukščiau vidurio.


Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis pasvaliečiai puoselėja ambicingus planus surinkti milijoninį biudžetą.

Nepaisant naujokų statuso, Pasvalio klubas neketina kuklintis: „Pieno žvaigždžių“ tikslai nebus vien tik patekti į atkrintamąsias, nes tokie uždaviniai nėra dideli. Mes norime reguliariajame sezone pasirodyti taip, jog jau pirmajame etape netektų susidurti su „Žalgiriu“ arba „Lietuvos rytu“.

Sezoną pradės Vilniuje

Nors Pasvalio sporto arena labai sparčiai statoma bei jau uždengtas jos stogas, tačiau pasvaliečiai savo mieste rungtyniaujančios 
„Pieno žvaigždžių“ komandos nuo pirmųjų sezono rungtynių neišvys.

„Sezoną pradėsime ne Pasvalyje, o Vilniuje. Veikiausiai skolinsimės „Lietuvos ryto“ areną“, – teigė Burkevičius.

„Pieno žvaigždžių“ vadovas taip pat atskleidė, jog visi Pasvalio sporto arenos darbai, turi būti atlikti iki spalio 31 dienos, todėl „Pieno žvaigždės“ naujojoje arenoje turėtų debiutuoti jau lapkritį.

Rodyti komentarus
1 2 3 4  »
2011-07-15 17:58
to Serbentautas
2010 12 22 Įvyko LKF vykdomojo komiteto posėdis

LKF_logo2.jpg

Šiandien Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Daugiausia diskusijų sukėlė pereinamųjų rungtynių tarp LKL ir NKL klubų klausimas. Išklausius nuomones ir pasiūlymus, nuspręsta, kad šį sezoną pereinamąsias rungtynes žais LKL čempionate 12-ąją vietą užėmusi ekipa ir NKL čempionai. Pereinamųjų rungtynių serija iki 2 pergalių vyks gegužės antrąją savaitę, namų aikštės pranašumą turės LKL ekipa. Tokia sistema pereinamieji mačai buvo žaidžiami ir anksčiau. Prieš pereinamąsias rungtynes jų dalyviai negalės registruoti naujų žaidėjų, turės rungtyniauti tie krepšininkai, kurie buvo registruoti LKL ir NKL čempionatams.

Šį sezoną paskutinėje vietoje likusi LKL komanda iškris į žemesnę lygą (NKL arba RKL). LKF VK nariai nutarė, kad ateityje LKL komandų skaičius neturėtų viršyti 12-os, o NKL – 18-os.

http://www.musukrepsinis.lt/lt/index;new...,id.20,item.1124,page.22
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 17:16
to Andriuskad 13a komanda palieka buvo Garasto ideja, o ne LKL


Kaip tik atvirkščiai. LKL sugalvojo 12komandų limitą, pereinamosios serijos nebuvimą, o LKF su Garastu niekam nepritaria...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 17:15
to Andrius
"O kur LKL nuostatuose yra parašyta jog gali perpirkti komandą ir jos vietoje žaisti LKL?"

O kur parasyta kad negali?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 17:04
to Andrius
kad 13a komanda palieka buvo Garasto ideja, o ne LKL
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 14:33
AndriusPieno Žvaigždės jau lapkritį žais savoje, naujoje arenoje. Viskas čia legaliai išėjo, Pieno Žvaigždės išformuoja savo krepšinio komandą ir perka Perlą. Tuo pačiu pasiimdama visus Perlo kontraktus.O kur LKL nuostatuose yra parašyta jog gali perpirkti komandą ir jos vietoje žaisti LKL?Tai Anykščių Puntukas gali nuspirkti Kauno,,KK Kauną" ir taip gauti vietą LKL. Darosi juopkinga iš šitokių nesamonių Lietuvos krepšinyje.


Kaip tau nedaeina..... PRAĖJUSIŲ METŲ KOMANDOS NEBĖRA. PERLAS (kuris turi vietą LKL) KELIASI Į PASVALĮ IR KEIČIA PAVADINIMĄ.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 13:26
Andrius
Pieno Žvaigždės jau lapkritį žais savoje, naujoje arenoje. Viskas čia legaliai išėjo, Pieno Žvaigždės išformuoja savo krepšinio komandą ir perka Perlą. Tuo pačiu pasiimdama visus Perlo kontraktus.

O kur LKL nuostatuose yra parašyta jog gali perpirkti komandą ir jos vietoje žaisti LKL?Tai Anykščių Puntukas gali nuspirkti Kauno,,KK Kauną" ir taip gauti vietą LKL. Darosi juopkinga iš šitokių nesamonių Lietuvos krepšinyje.
Įvertinimas:
-4
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 13:03
Anonimas
:D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 13:01
AndriusLKL ir kitų krepšinio politikos bei verslo veikėjų planai aiškėja. BC Alytus iš LKL išmestas dėl praėjusiais metais pataisytų įstatų (krenta paskutinis), tačiau į LKL nepatekusios Pieno žvaigždės - greičiausia žais LKL. Net neturėdamos arenos.... Tačiau, matyt, nestokodamos pinigų ir, žinoma, užnugarioĮsigilinęs supranti, kodėl kai kas užsispyrusiai neskaito L-ryto. Bestebint šią neteisybę, matyt, atsiras ne vienas krepšinio sirgalius, kuriam tokį pat pasipriešinimą ar dar piktesnį jausmą kels ir P-žvaigždžių produkcija. Ir tai ne streikas. Tai pozicija. Vien dėl pagarbos sau ir krepšiniui, sorry, tačiau be jokios tolerancijos krepšinio peškėms ir jų stumdytojams!!!


Pieno Žvaigždės jau lapkritį žais savoje, naujoje arenoje. Viskas čia legaliai išėjo, Pieno Žvaigždės išformuoja savo krepšinio komandą ir perka Perlą. Tuo pačiu pasiimdama visus Perlo kontraktus.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 12:54
Andrius
LKL ir kitų krepšinio politikos bei verslo veikėjų planai aiškėja. BC Alytus iš LKL išmestas dėl praėjusiais metais pataisytų įstatų (krenta paskutinis), tačiau į LKL nepatekusios Pieno žvaigždės - greičiausia žais LKL. Net neturėdamos arenos.... Tačiau, matyt, nestokodamos pinigų ir, žinoma, užnugario

Įsigilinęs supranti, kodėl kai kas užsispyrusiai neskaito L-ryto. Bestebint šią neteisybę, matyt, atsiras ne vienas krepšinio sirgalius, kuriam tokį pat pasipriešinimą ar dar piktesnį jausmą kels ir P-žvaigždžių produkcija. Ir tai ne streikas. Tai pozicija. Vien dėl pagarbos sau ir krepšiniui, sorry, tačiau be jokios tolerancijos krepšinio peškėms ir jų stumdytojams!!!
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 12:41
Rytas pasieke zaliu pedomis ir savarankiskai komandai skolina dublerius :)))
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 11:26
MobinisTai taip išeina kad perlas i nkl o pienas i lkl?


Perlas tigi persivadina į Pieno Žvaigždes..... skaitei bent straipsnį?

MobinisO naglis? Lkl ar nkl zais?


Žais LKL, gi laimėjo pereinamąją seriją..

Iš vis jei tokie dalykai tau yra įdomūs tai sek naujienas o ne neskaitęs straipsnio bandyk viską sužinot iš komentatorių..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 10:45
http://www.filmukai.us.lt filmai, serialai, online nemokmai, visu laukiam uzeinanat!!!
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 10:35
to LeBronss
Cia tas pats Perlas tik keicia pavadinima i Pieno Zvaigzdes ir GAL keliasi i Pasvali, kuom as labai abejoju.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 10:05
LeBronss
kazkos kvailas darinys ruosiamas su latviu piesakyje - kaip suprantu pinigus ims is Pieno zvaigzdziu, o vadovaus paradui is Vilniaus :)))
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 09:39
ice
Na apsidziaugiau, kad nebeliko antikrepsini zaidusio Perlo, tai ne paeme i jo vieta kita Ryto pakaliku komanda... Tikiuos Zalgiris bus atsargus su jais, nes garantuoju, kad visa Pieno Zvaigzdiu esme tokia pati kokia buvo Perlo - istraumuot zalgiriecius.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 08:50
Mobinis
O naglis? Lkl ar nkl zais?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 08:41
Mobinis
Tai taip išeina kad perlas i nkl o pienas i lkl?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 00:26
ass
nesuprantu kaip LKL vafovybe leidzia kresti tokius fintus
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 00:20
sadasd
Cam Long

We about 2 b teammates bruh!

Ant Bowleso sienos Facebooke:))
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-15 00:09
Anonimas
Pienininku derbis idomus turetu buti.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 66

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas