Į pergalių kelią pamažu grįžta Indianos „Pacers“ (24 perg. – 22 pral.) ekipa. Praėjusią naktį namie ji 101:69 (28:12, 13:21, 25:15, 35:21) nepaliko jokių vilčių Portlendo „Trail Blazers“ (17-30) komandai.

Rungtynes 9 taškais be atsako pradėjusi Indianos ekipa per likusį laiką neatsigręžė atgal – skirtumas visuomet buvo jų pusėje. Jau po pirmojo kėlinio „Pacers“ persvara siekė 16 taškų. Nors „Blazers“ pavyko priartėti iki 33:41, netrukus 13:2 spurtavę šeimininkai palaidojo svečių viltis švęsti pergalę.

Prie trečiosios „Pacers“ pergalės iš eilės Šarūnas Jasikevičius prisidėjo 6 taškais (0/1 dvitaškio, 2/7 tritaškių), 5 atkovotais kamuoliais bei 7 rezultatyviais perdavimais. Per 26 minutes lietuvis perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius pažeidė taisykles.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 25 taškai, Predragas Stojakovičius 23 (4/7 tritaškių), Fredas Jonesas 14, Davidas Harrisonas 12, Danny Grangeris 11.

„Blazers“: Zachas Randolphas 25 (9 atk. kam.), Theo Ratliffas 11, Travisas Outlawas 10.

•

Su pergale iš Minesotos grįžta Klivlendo „Cavaliers“ (29-19). Viena pajėgiausių Rytų konferencijos ekipų išvykoje 97:91 (22:30, 23:20, 31:21, 21:20) nugalėjo „Timberwolves“ (22-26).

Šį kartą LeBrono Jameso ir Žydrūno Ilgausko duetas suveikė puikiai. Gynėjas ardė varžovų gynybą ties trijų taškų linija, o vidurio puolėjas nepaliko varžovams vilčių baudos aikštėje.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Cavaliers“ pirmavo 77:71, tačiau varžovams pavyko priartėti iki 81:83. Tuomet iniciatyvos ėmęsis L.Jamesas iniciavo svečių spurtą 7:0.

Likus 36 sekundėms skirtumas vėl sumenko iki 2 taškų (88:90), bet L.Jamesas pataikė dvitaškį, o paskutinėmis mačo sekundėmis Ž.Ilgauskas ir L.Jamesas taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos.

Aikštėje 37 minutes praleidęs Ž.Ilgauskas prie pergalės prisidėjo 21 tašku (6/10 dvitaškių, 9/11 baudų). Vidurio puolėjas atkovojo 8 atšokusius kamuolius, blokavo 2 metimus ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Timberwolves“: Ricky Davisas 33 (12/29 metimų), Kevinas Garnettas 21 (18 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Banksas 15, Trentonas Hassellas 13.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 21, Damonas Jonesas 12, Aleksandras Pavlovičius 11, Donyelas Marshallas 10 (13 atk. kam.).

•

Dar vienas sėkmingas Dariaus Songailos pasirodymas atvedė Čikagos „Bulls“ (21-27) į pergalę. Lietuvio vedama ekipa išvykoje 110:107 (33:20, 25:29, 28:22, 24:36) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (26-25).

Antroje mačo pusėje „Bulls“ pranašumas siekė 20 taškų, tačiau 18:6 spurtavę šeimininkai priartėjo iki 89:92. Visgi per likusį laiką „Nuggets“ nė karto neišsiveržė į priekį, nors turėjo keletą progų. Paskutinėmis mačo sirenomis Carmelo Anthony tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį.

Šio sezono rezultatyvumo rekordą pagerino D.Songaila. Aikštėje 22 minutes išbuvęs puolėjas pelnė 21 tašką (8/13 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį, bet 2 sykius suklydo, o aikštę paliko anksčiau laiko dėl 6 asmeninių pražangų.

Tuo tarpu „Nuggets“ ekipai atstovaujantis Linas Kleiza aikštėje išbuvo 16 minučių, per kurias surinko 5 taškus (2/7 dvitaškių, 1/2 baudų). Puolėjas sugriebė 4 atšokusius kamuolius, bet 3 sykius pažeidė taisykles.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 31, Andre Milleris 22, Earlas Watsonas 14, Eduardo Najera 13, Earlas Boykinsas 12.

„Bulls“: Benas Gordonas 30 (7/12 tritaškių), Darius Songaila 21, Luolas Dengas 16, Andresas Nocioni 15.

Toronto Raptors - San Antonio Spurs 118-125

Kaip gerai,kad Songaila i bulls perejo!!!Iskart parode ko vertas vaikis.Taip ir toliau tegu varo-malacius...!!!O Jasikevicius fasu ir gerai pavare...!!!Dar parodys savo..
2006-02-09
saras gryba pjauna ir pjauna:))
2006-02-09
Paskutinėmis mačo sirenomis Carmelo Anthony tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį.
pakutinemis sirenomis:)tox issireiskimas daznai naudojamas?
2006-02-09
pritariu kryzas... beto Saras dar ir 5 kamuolius atkovojo.. kaip izaidejui norm...o Songaila isvis zjbs waro dabar....
2006-02-09
+1
turejo but ydomi baron davis ir gilberto arenus dvikova..ble abu vyrai sy sezona nerealiai varo..marionas vel stabilai 16 reboundu pasidare..stebina jis mane sy sezona:)tik t-mac kazko silpnai pries kobe sulose.o lietuviai tai tikrai neblogai pasirode.dziugu kad jau ir kleiza leidzia ilgiau nei 5 minutes zaist..:)
2006-02-09
-1
tas saro pasas turetu buti ne zemesnej nei 3 vieta,nes ten sudo visokio prideta.
2006-02-09
Coldman tau ziuriu tik rezultatyvumas rupi, o kad saras atliko 7 rezultatycius po kuriu seke taskai tai visiskai dzin ane?
2006-02-09
kleiza mldc per 16 min 5 tsk, o saras per 26 saras per 26 min 6 tsk
2006-02-09
+1
zjbs, saro pasas pateko i treciadienio dienos graziausiu momentu desimtuka ir uzeme 6v :)
2006-02-09
Jo Šaras galėtų taip mest po ~10-12 taškų ir visada būt su 5-7 assistais :)
Songaila tai žvėriukas išvis palikęs kaip ir Ilgas ;))
Na o Macas man atrodo ten jau antipatizuoja su treneriu...visus išleidžia žaist išskyrus Macą..
2006-02-09
tik saras galetu nors karta rezultatyvesnis but, o wisi kiti ipac songaila super