Nesėkme ULEB Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigė Kauno „Žalgiris“. Jis ketvirtadienį (02.09) po permainingos kovos 81:86 (25:17, 19:16, 19:19, 18:34) pralaimėjo Bolonijos „Climamio“ krepšininkams. Kauniečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šį sezoną Kauno sporto halėje.

[image=5872 left P.Jankūnas įveikia T.Resso gynybą]Pralaimėję „Žalgirio“ krepšininkai A grupėje liko trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

24-ąją rungtynių minutę po dviejų taiklių Reggie Freemano baudos metimų „Žalgiris“ buvo įgijęs net 17 taškų pranašumą (52:35), tačiau per anksti patikėję pergale, kauniečiai gavo skaudų antausį.

Ketvirtąjį kėlinį spurtu 12:3 pradėję italai perėmė žaidimo iniciatyvą, o po fantastiškos penkių tritaškių serijos paskutiniomis ketvirtojo kėlinio minutėmis Bolonijos krepšininkai galutinai nužudė „Žalgirį“.

Likus žaisti kiek mažiau nei 7 sekundes tritaškį dar pataikė Vidas Ginevičius ir sumažino italų pranašumą iki 3 taškų (84:81), tačiau abi baudas pataikęs Kiwane'as Garris užtikrino „Climamio“ pergalę.

„Žalgiris“: Tanoka Beardas 16 taškų, Simonas Serapinas 15, Darjušas Lavrinovičius (11 atk. kam., 3 blk.) ir Reggie Freemanas po 12, Paulius Jankūnas 9, Vidas Ginevičius ir Kenny Andersonas po 6, Jonas Mačiulis 5.

„Climamio“: Nate’as Greenas 16 taškų, Marco Belinelli 15, Kiwane’as Garris 14, Erazemas Lorbekas ir Stefano Mančinelli po 13.
Sireika visada bijo bloga zodi pasakyti nigeriams, todel taip ir yra.Jis tik lietuviams gali nurodineti.Jankunas vakar labai naudingai zaide bet vel ji sodino ant suolo sireikinas.Rungtyniu gale turejo zaisti lavrikas ir jankunas o ne beard, kaip jam nedaeina.Ir is viso ketvirtame kelinyje zaide tie kurie grybauja dabar: anderson,beard, freeman.
2006-02-10
M
kai pagalvoji apie gineviciu kas tau pirmiausia sauna i galva??? :) nejaugi jo tritaskiai :)))
2006-02-10
-1
to M > kokia dar istorija? Zinai yra toks dalykas kaip ironija. Ir ka tu pamatei gale rungtyniu? Kaip Ginevicius pataiko tritaski ir suteikia vilti laimet rungtynes?
2006-02-10
M
va visa ir problema, kad jus vis ziurit i praeiti, istorija - nu tai skendekit savo fantasmogoriniuose prisiminimuose :))
na o Wilno per savo trumpa gyvavima jau irode "who is da bitch" :)
ale kaip nuotaika pagerejo, kai per minutes pertraukele isijungiau z-clizmamio rungtyniu pabaiga ir isvydau toki teigiama rezultata - o dar legendinio vido viražai pabaigoj tai jau taip sirdi pagloste, vos nenuleidau :)))
P.S. pamastymus apie LR pralaimejima jau parasiau prie to straipsnio komentaru...
2006-02-10
-1
to M > tu ziurek kas dabar yra, o ne kas buvo. As galiu sakyt "paziurek 1999 metu antrastes" jei jau taip.
2006-02-10
M
To MariusSt - paskaityk praejusios savaites antrastes :)
2006-02-10
-1
to M > paskaityk LR rungtyniu straipsnio antraste...tau nieko nesako zodziai "pralaimejo lenkams"? O dar kalbi apie looser'ius...
2006-02-10
M
<>Canibalas<\b> varyk!!! varyk!!! taip ir toliau!!! :)))
o tai jus man pasakykite - ar Vidutis bus priimtas i amzinos sloves galerija??? :))) as tai visom keturiom UZ!!! reikia gi palaikyt zmoga su elektriko magistru :)))
P.S. toks jau tas zzzz looozeriu likimas...
2006-02-10
+1
nu cia 16 tasku susikt ir dar namie per 1 kelini,nu isvis absurdas,su ta Climamio tai irgi juokas,kiek metu vadinom normaliu pavadinimu,o dabar kirciuot reikia i antra i,nu irgi zmones nesveiki
2006-02-10
jo Liutuss tiesa sake, kenny senden labai naudingai suzaide, taciau kiti zaidejai tai neisnaudojo, pakartojima paziurekit, itin 1 kelyni, kiek ten jo perdavimu REZULTATIVU buvo, jus iskart paziurekit maca, o poto snekekit cia
2006-02-10
iki
2006-02-10
isiunciau tau laiska su savo adresu.
2006-02-10
outkast kuo argumentuosi savo teigini, kad Kenny visiskas nulis?! Mauriceas tai suprantu, tokiu klaidu daryt negalima, bet Kenny siandien zaide gerai. Puikus perdavimai, puikus driblingas.. Dabar, kai Kenis apsiprato prie kitu zalgirieciu ir zaidzia gerai, tie kiti turi prie jo apsiprast. Mazu maziausiai kokie 5-6 asistai butu buve, jei visus jo pasus butu sugaude. Krc zalgiris rules!