Kemzūra: „Negaliu pasakyti, ar kandidatų skaičius sumažės“ (video, foto)

2011-07-22 14:32
Martynas Pupininkas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Po sunkaus sezono mažai ilsėjęsis Rimantas Kaukėnas kvietimo į nacionalinę komandą neatsisakė Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po traumos reabilitaciją atliekantis Jonas Mačiulis sportuoja kartu su rinktine, tačiau specialiai jam skirtus pratimus atlieka prižiūrimas kineziterapeuto Petro Mikučionio Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po treniruotės – lengvas pabėgiojimas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Rimantui Kaukėnui teko pasirašyti ir ant marškinėlių Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Su žurnalistais bendrauja Artūras Jomantas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po sunkaus sezono mažai ilsėjęsis Rimantas Kaukėnas kvietimo į nacionalinę komandą neatsisakė Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po traumos reabilitaciją atliekantis Jonas Mačiulis sportuoja kartu su rinktine, tačiau specialiai jam skirtus pratimus atlieka prižiūrimas kineziterapeuto Petro Mikučionio Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po treniruotės – lengvas pabėgiojimas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Rimantui Kaukėnui teko pasirašyti ir ant marškinėlių Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Su žurnalistais bendrauja Artūras Jomantas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pirmąjį pasirengimo Europos čempionatui etapą baigiantys Lietuvos rinktinės kandidatai rengiasi palikti Druskininkus. Čia jie savaitę liejo prakaitą fizinio pasirengimo stovykloje, o savaitgalį persikels į pajūrį.
  • Akimirkas iš Lietuvos rinktinės treniruotės Druskininkuose rasite fotogalerijoje
Tradiciškai, kaip ir kiekvieną vasarą, Palangoje Lietuvos rinktinė stovyklaus apie dvi savaites.

Po treniruočių ciklo Druskininkuose rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra dar negalėjo atsakyti, ar mažins kandidatų sąrašą.

– Kokį įspūdį paliko pirmosios penkios treniruočių dienos? – žurnalistai paklausė Kemzūros.
– Apie konkrečias išvadas kalbėti dar per anksti, bet galiu pasakyti, kad esu patenkintas procesu, darbštumu ir atmosfera. Lyginant su praėjusia vasara, manau, kad dirbame kokybiškiau – tiek žaidėjai, tiek treneriai.

Ši stovykla apėmė mažiau taktinius krepšinio reikalus, tačiau tai buvo planuojama, nes nėra šiek tiek vėluojančio Šarūno Jasikevičiaus. Kol kas labai sunku kažką išskirti, visi dirba uoliai. Vieni vyrai atvažiavo labiau pasiruošę, kiti – mažiau. Džiaugiuosi vyresniais žaidėjais: Rimantu Kaukėnu, Dariumi Songaila.

– Buvote minėjęs, jog po stovyklos Druskininkuose galite atsisakyti kelių kandidatų.
– Šiandien aš tikrai to negaliu pasakyti. Kalbėsimės su treneriais, svarstysime. Aš šiek tiek baiminausi, kad didelis krepšininkų kiekis atsilieps pačiam treniruočių procesui, bet manau, jog gerai išsisukome. Pirmojoje stovykloje, žinoma, nedirbome maksimaliais tempais, dar buvo reikalingos pertraukos, keitimai.

– Kaip keisis treniruočių procesas Palangoje?
– Šeštadienį dar turėsime rytinę treniruotę ir duosime žaidėjams pusantros dienos poilsio, o sekmadienį renkamės Palangoje. Pajūryje taip pat numatytos kelios treniruotės lauke, tačiau daugiau dirbsime salėje. Druskininkuose dirbome panašiai, todėl didelio šuolio nebus. Tiesiog pridėsime naujų derinių, taktinių dalykų, taip pat tobulinsime tuos pačius, ką turime ir dabar.

– Kokią įtaką jums daro nuolatiniai FIBA taisyklių keitimai dėl žaidėjų limito?
– Yra taip kaip nusprendė. Žinoma, norėjosi 14 žaidėjų limito. Mums patiems taip būtų lengviau, išlaikytumėme platesnį diapazoną, tačiau sprendimas yra priimtas verstis su 12 žaidėjų.

Išsamesnis Kemzūros interviu:

 

Rodyti komentarus
Gerb: Kemzūrą aš norėčiau kad būtų taip:
Dar M. Gecevičių paimti būtų neblogai :)
2011-07-23
+1
Atsakyti
senisDėkoju Bravui ir basket. malonu skaityti rimtų žmonių komentarus. Žinoma, Motiejūnas ir Valančiūnas jau DABAR TURI BŪTI RINKTINĖJE, jie jau dabar puikūs žaidėjai, o po metų bus svarbiausi aukštaūgiai, ruoškime ateitį jau DABAR, o ne tikėkime, kad mums vis padės kažkoks susireikšminęs seniokas. Jankūnas-realiai stipriausias LT aukšatūgis- ir javtokas bus pagrindiniai žaidėjai, kas bus 5 aukštaūgis, nesvarbu-Songaila, Kšištof ar petravičius. Visi jie turi didelių trūkumų: Songaila 2 metus praleido ant suolo, Petras traumuotas, jam labai sunku, Kšištof labai vienpusiškas, prastai ginasi (apie dareką net nekalbu). jasaitis ir Kuzminskas arba pocius-tai 3 numeriai. Atakuojantieji gynėjai žinomi-Pocius, seibutis, dėl paskutinės vietos kovoja Gecevičius ir kaukėnas. Kalnietis ir Delininkaitis- įžaidėjai, na o antrasis mažutis, protežė berniukas lieka namie.


Delininkaitis isvis neturetu but net pakviestas i stovykla, po tokio ispudingo sezono. Kuzminskui per anksti dar, apie Jankuno geruma pasako faktas,kad jis sugeba gerai lost tik zalgiri.
2011-07-23
-4
Atsakyti
Gerb: Kemzūrą aš norėčiau kad būtų taip:
Pamiršau T. Delninikaitį Jis Praverstu SG pozicijoję.
2011-07-23
+2
Atsakyti
Gerb: Kemzūrą aš norėčiau kad būtų taip:
C: R. Javtokas, D. Lavrinovič. PF: P. Jankūnas, K. Lavrinovič. SF: S. Jasaitis, M. Pocius. SG: R. Kaukėnas, R. Seibutis. PG: M. Kalnietis, Š. Jasikevičius. Ir AUKSAS mūsų :).
2011-07-23
Atsakyti
Galetu surizikuoti del Kuzmos :)
2011-07-23
-2
Atsakyti
senis
Dėkoju Bravui ir basket. malonu skaityti rimtų žmonių komentarus. Žinoma, Motiejūnas ir Valančiūnas jau DABAR TURI BŪTI RINKTINĖJE, jie jau dabar puikūs žaidėjai, o po metų bus svarbiausi aukštaūgiai, ruoškime ateitį jau DABAR, o ne tikėkime, kad mums vis padės kažkoks susireikšminęs seniokas. Jankūnas-realiai stipriausias LT aukšatūgis- ir javtokas bus pagrindiniai žaidėjai, kas bus 5 aukštaūgis, nesvarbu-Songaila, Kšištof ar petravičius. Visi jie turi didelių trūkumų: Songaila 2 metus praleido ant suolo, Petras traumuotas, jam labai sunku, Kšištof labai vienpusiškas, prastai ginasi (apie dareką net nekalbu). jasaitis ir Kuzminskas arba pocius-tai 3 numeriai. Atakuojantieji gynėjai žinomi-Pocius, seibutis, dėl paskutinės vietos kovoja Gecevičius ir kaukėnas. Kalnietis ir Delininkaitis- įžaidėjai, na o antrasis mažutis, protežė berniukas lieka namie.
2011-07-23
Atsakyti
GGGJasikevicius, KalnietisKaukenas, PociusJasaitis, SeibutisJankunas, K. Lavrinovicius, MotiejunasJavtokas, Valanciunas, D. Lavrinovicius


Man irgi tokia sudetis patiktu, aisku galima butu vietoj Kaukeno Delininkaiti ar Geceviciu ipaisyti.
2011-07-23
-1
Atsakyti
Mantas
Tik neuzmirskit puiku sezona parodziusi Seibuti. Aukso zmogus. Ir baikite su visokiais lukauskais
2011-07-23
+2
Atsakyti
saunfundd
Nemokamai 50$ zaisti pokeriui..

Adresu: http://www.pokersuns.com
2011-07-23
+1
Atsakyti
basketkemzurai nereikia dviracio isradineti per nauja.kodel butent reikalingas jasikevicius,darjus lavrinovic - jie juk nieko per sezona nerode,tiesiog tragiskai atrode,tai vienas.antra - jei jau kazka nori kemzura naujo inesti i rinktine siemet,sakydamas,kad ir gynyba ir puolimas turi buti greitas,tai kodel i rinktine nepaimti valanciuno ir motiejuno?kas cia per nesamones..kuzminskas siuo metu dar netempia pagal lygi ir stabiluma zaisti siu metu lt rinktineje.reikia ziureti kemzurai ir del songailos galimybiu bei ksistofo lavrinoviciaus.suprantu,kad vyksta kova del patekimo i galutini rinktines zaideju sarasa,taciau tikrai neturi buti nuolaidu zaidejams.kodel jasikevicius atvyksta veliau,prie ko cia asmeniniai svarbus reikalai,juk jo forma bus nuline dabar tai tiksliai,o turint omenyje tai,kaip jis si sezona zaide eurolygoje,tai katastrofa,kiek klaidu daro,prastas pataikymo procentas,ir nejaugi del keliu rezultatyviu perdavimu turi buti jis imamas i rinktine?as galvoju,kad kemzura jau tikrai zino,ka ims i rinktine,tik tyli ir nesako,turi jis savo numyletinius.jei giria valanciuno uzsidegima,palaikyma ant suolelio kitu zaideju,kaip tokias savybes,kurios reikalingos komandai,tai kodel kalbedamas apie jasikeviciu jis nesako,kad jis visada gincinasi su teisejais,ir kad tai gali pakenkti komandai,del techniniu prazangu ir t.t.kas cia per nuolaidziavimai.zodziu,jei kemzura isradines nauja dvirati,bus idomu.tikiu,kad bus stipri lt rinktine,bet joje bus protezonai,kuriuos padarys kai kuriems zaidejams kemzura.jei taip bus,tai europos cempi0onate,tures uz tuos proteze zaidejus atidirbineti kiti.zodziu,pagyvensime - pamatysime :)musu yra trys milijonai,ir kiekvienas yra savaip krepsinio ekspertas.tai buvo mano subjektyvi nuomone.tad soriukas,jei kam nepatiko mano komentaras.


Nepatiko, nepatiko... matai tokie zaidejai kaip Jasikevicius ir Lavrinovicius sezone gal ir nekaip atrode, gal smulkios traumos trugde pasiekti gera lygi, bet i rinktine nepakviesti tokio lygio zaideju butu tiesiog nesamone, be to as manau, kad rinktineje ir Jasikevicius ir Lavrinovicius isspaus is saves viska ir atrodys daug geriau, nei klubiniam sezone.
2011-07-23
+1
Atsakyti
GGG
Jasikevicius, Kalnietis

Kaukenas, Pocius

Jasaitis, Seibutis

Jankunas, K. Lavrinovicius, Motiejunas

Javtokas, Valanciunas, D. Lavrinovicius
2011-07-23
+3
Atsakyti
bravas
sutinku su SENIS komentarais.matosi kad jis supranta krepsini ir jaucia rinktines ateiti.o visi kiti komentatoriai mazvaikiai kuriems iki tikro krepsinio toli.
2011-07-23
-1
Atsakyti
basket
kemzurai nereikia dviracio isradineti per nauja.kodel butent reikalingas jasikevicius,darjus lavrinovic - jie juk nieko per sezona nerode,tiesiog tragiskai atrode,tai vienas.antra - jei jau kazka nori kemzura naujo inesti i rinktine siemet,sakydamas,kad ir gynyba ir puolimas turi buti greitas,tai kodel i rinktine nepaimti valanciuno ir motiejuno?kas cia per nesamones..kuzminskas siuo metu dar netempia pagal lygi ir stabiluma zaisti siu metu lt rinktineje.reikia ziureti kemzurai ir del songailos galimybiu bei ksistofo lavrinoviciaus.suprantu,kad vyksta kova del patekimo i galutini rinktines zaideju sarasa,taciau tikrai neturi buti nuolaidu zaidejams.kodel jasikevicius atvyksta veliau,prie ko cia asmeniniai svarbus reikalai,juk jo forma bus nuline dabar tai tiksliai,o turint omenyje tai,kaip jis si sezona zaide eurolygoje,tai katastrofa,kiek klaidu daro,prastas pataikymo procentas,ir nejaugi del keliu rezultatyviu perdavimu turi buti jis imamas i rinktine?as galvoju,kad kemzura jau tikrai zino,ka ims i rinktine,tik tyli ir nesako,turi jis savo numyletinius.jei giria valanciuno uzsidegima,palaikyma ant suolelio kitu zaideju,kaip tokias savybes,kurios reikalingos komandai,tai kodel kalbedamas apie jasikeviciu jis nesako,kad jis visada gincinasi su teisejais,ir kad tai gali pakenkti komandai,del techniniu prazangu ir t.t.kas cia per nuolaidziavimai.zodziu,jei kemzura isradines nauja dvirati,bus idomu.tikiu,kad bus stipri lt rinktine,bet joje bus protezonai,kuriuos padarys kai kuriems zaidejams kemzura.jei taip bus,tai europos cempi0onate,tures uz tuos proteze zaidejus atidirbineti kiti.zodziu,pagyvensime - pamatysime :)musu yra trys milijonai,ir kiekvienas yra savaip krepsinio ekspertas.tai buvo mano subjektyvi nuomone.tad soriukas,jei kam nepatiko mano komentaras.
2011-07-23
Atsakyti
to chemp
kad tas tavo kisamas jasaitis nieko nerodo jau Kuzia uz ji geriau
2011-07-23
Atsakyti
manau yra 16zaideju is 20 kurie tikrai verti buti rinktineje
2011-07-22
+1
Atsakyti
STARTAS

C- Robertas Javtokas

PF - Kšyštofas Lavrinovičius

SF - Simas Jasaitis

SG - Rimantas Kaukėnas

PG - Šarūnas Jasikevičius

o del atsargos net nezinau kaip bus, per draugiskus macus pamatysim.
2011-07-22
-1
Atsakyti
to senis

jei jaska su lavrinoviciais ismes tada is grupes neiseisim ,mastyk bent kiek kalnietis visu rungtyniu neistemps jis vienintelis izaidejas , lavrinovicius ir palikt mest lauk reik petraviciu ,jomanta ,katelyna gailiu o del kitu sunku pasakyt
2011-07-22
+1
Atsakyti
to krepsinio ziuretojas

pasaulio cempas tau buvo kaimo lyga ? tai tada kokio velnio Lietuva aukso nepaeme tavo taip vadinamoje kaimo lygoje ?
2011-07-22
-1
Atsakyti
.
Per tv kaip ziurejau,tai Petraviciui sunkiausia,ciut zmogus pabega.
2011-07-22
Atsakyti
O gal jis turėjo mintį kad vienas iš jų pateks.
2011-07-22
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 43

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas