Savo gretas puolėju sustiprinęs Kėdainių „Nevėžis“ patyrė netikėtą nesėkmę. Amerikiečio Abdulo Millso vedamas „Panevėžys“ namie 87:61 (19:24, 22:11, 20:10, 26:16) sutriuškino „Nevėžį“ ir pavijo jį pagal pergales LKL čempionate.

Antrajame kėlinyje į priekį išsiveržę panevėžiečiai varžovus nokautavo trečiajame ketvirtyje. Jį šeimininkai pradėjo surinkdami 8 taškus be atsako, o po dviejų Tomo Gaidamavičiaus taiklių baudų skirtumas pasiekė 14 taškų – 49:37.

„Nevėžio“ gynyba šiose rungtynėse buvo bejėgė prieš amerikietį A.Millsą. „Panevėžio“ gynėjas pelnė 28 taškus, pataikydamas 11 dvitaškių metimų iš 13. Be to, jis atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei perėmė ir atkovojo po 4 kamuolius.

Tuo tarpu šios rungtynės buvo pirmosios „Nevėžio“ naujokui Valdemarui Savostjanovui. Per 9 minutes Liepojos „Livu alus“ ekipai atstovavęs puolėjas pelnė 4 taškus.

„Panevėžys“: Abdulas Millsas 28 taškai, Saulius Kazevičius 14, Tomas Gaidamavičius 11, Paulius Staškūnas 10, Osvaldas Mačernis 9 (7 atk. kam.).

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 18, Gediminas Maceina 9 (8 atk. kam.), Marius Janišius 8, Rytis Adomavičius, Paulius Počiuipa ir Žydrūnas Stankus po 6.

Po šių rungtynių abi komandos LKL čempionate turi po 3 pergales. Visgi „Nevėžis“ sužaidė devynerias rungtynes, o „Panevėžys“ – maču daugiau. BBL turnyre Kėdainių ekipa lieka šešta (13 pergalių – 8 pralaimėjimai), o panevėžiečiai žengia dešimti (8-13).