Vienuoliktąją pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius turinti Bydgoščiaus „Astoria“ ekipa. Ji savo aikštelėje 87:82 (22:12, 31:22, 17:26, 17:22) nugalėjo Vroclavo „Era Slask“ krepšininkus.

Nugalėtojams Aivaras Kiaušas per 28 minutes pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Arvydas Čepulis per 26 minutes surinko 15 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/7 baudų) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Astoria“ ekipa, turinti vienuolika pergalių ir aštuonis pralaimėjimus, užima ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

•

Eilinį pralaimėjimą Lenkijoje patyrė Augustino Vito Inovroclavo „Notec“ ekipa. Ji išvykoje 56:94 (19:11, 13:23, 12:32, 12:28) pralaimėjo „Kotwica“ krepšininkams.

A.Vitas pralaimėjusiems per 30 minučių pelnė 14 taškų (5/12 dvitaškių, 4/7 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Notec“ klubas ir toliau, sužaidęs devyniolika rungtynių, lieka turnyrinės lentelės dugne, neiškovojęs nė vienos pergalės.

•

Aštuntąjį pralaimėjimą Lenkijos pirmenybėse patyrė Vroclavo „Anwil“ komanda. Ji išvykoje 62:70 (11:27, 18:11, 19:11, 14:21) pralaimėjo Varšuvos „Polonia“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Marius Prekevičius per 25 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 1/2 baudos), atkovojo vieną kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Anwil“ ekipa, turinti dešimt pergalių ir aštuonis pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje žengia septintoje vietoje.
lieva komanda ta notec, neatsimenu, kad lkl nors ir yra praraja tarp dvieju klubu ir visu likusiu, neatsimenu, kad kuri nors ekipa, kuriais nors metais neiskovotu ne vienos pergales ir taip butu visu triuskinama...
2006-02-12
Vitas tai Notec klube vietą savo rado, tik va kad ta jo komanda labai jau skysta ;/