LeBronas Jamesas dingo, kai jo labiausiai reikėjo, o Klivlendo „Cavaliers“ (29 pergalės – 21 pralaimėjimas) namie 91:99 (23:29, 24:19, 24:27, 20:24) nusileido „Golden State Warriors“ (23-27) ekipai.

Per tris pirmus kėlinius 31 tašką pelnęs L.Jamesas buvo visiškai sustabdytas ketvirtajame. Įpusėjus kėliniui „Cavaliers“ išlygino rezultatą 84:84, o vienintelį dvitaškį per ketvirtąjį kėlinį įmetęs L.Jamesas išvedė komandą į priekį 88:84.

„Varžovai puikiai mane dengė mums atliekant derinius, – tvirtino L.Jamesas. – Manau, kad nebuvome visiškai pasiruošę žaisti šių rungtynių“.

Ketvirtajame kėlinyje įgytos persvaros „Cavaliers“ išlaikyti nesugebėjo. „Warriors“ spurtavo 12:5, atitrūko 94:89 ir išlaikė pranašumą iki finalinės sirenos.

Pergalę Ouklendo klubas iškovojo nepaisant to, kad pirmajame kėlinyje traumą patyrė startinio penketuko žaidėjas Baronas Davisas. Jis į aikštę negrįžo. Be to, dėl traumų rungtyniauti negalėjo Troy Murphy bei Žarko Čabarkapa.

Klivlendo komandai 14 taškų (5/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų) pelnė Žydrūnas Ilgauskas. Per 36 minutes jis atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Martynas Andriuškevičius nerungtyniavo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 taškai, Žydrūnas Ilgauskas 14, Ericas Snow ir Donyellas Marshallas po 12, Damonas Jonesas 11.

„Warriors“: Jasonas Richardsonas 31, Derekas Fisheris 18, Mike'as Dunleavy 14, Andris Biedrinis 11, Michaelis Pietrusas 10.

2006-02-12
tai o koks skirtumas per lnk ar tv1 juk ten taspats :)
2006-02-12
o ka jus rashote laiske?
2006-02-12
jo butu geraj ;) tik kad daug kas rasytu
2006-02-12
turetu atsizvelgti, kur jie dings neatsizvelge, as tikiuosi kad parodys ir naujoku rungtynes su antrameciais...