Dvejos Baltijos krepšinio lygos rungtynės, vykusios sekmadienį (02.12), skirtingai susiklostė Lietuvos komandoms. Eilinę pergalę iškovojo BBL lyderis Kauno „Žalgiris“, tuo tarpu „Panevėžys“ nusileido prastesnį rezultatą turinčiai Liepojos „Livu alus“ komandai.

Du kėlinius su Tartu „Rock“ klubu „Žalgiriui“ susidoroti nepavyko, tačiau antroje rungtynių pusėje staiga į priekį šovę kauniečiai namie 90:51 (18:20, 22:11, 24:12, 26:8) sutriuškino Estijos ekipą.

12-ąją minutę „Rock“ pirmavo 22:20, o įpusėjus mačui ekipas skyrė trapus 9 taškų skirtumas. Tačiau po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ ėmė demonstruoti pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje ėmė triuškinti oponentus.

„Žalgiris“: Tanoka Beardas 16 taškų (20 min., 8/9 dvitaškių, 7 atk. kam.), Paulius Jankūnas 14, Reggie Freemanas 13, Jonas Mačiulis 12, Darjušas Lavrinovičius 10 (13 atk. kam., 3 blk.), Kenny Andersonas 9 (3/9 metimų, 5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Rock“: Marekas Noormetsas 13, Tanelis Teinas 10, Toomas Kandimaa 8.

Tai buvo 25-oji kauniečių pergalė iš eilės. „Rock“ krepšininkai, pasiekę 8 pergales per 24 rungtynes, žengia dvylikti.

•

„Panevėžio“ krepšininkai iš Latvijos grįžta su skaudžia nesėkme. Latvijoje panevėžiečiai minimaliai nusileido „Livu alus“ ekipai – 74:75 (20:22, 15:20, 22:20, 17:13).

Pergalę Latvijos klubui išplėšė taiklus Milošo Živanovičiaus metimas likus mažiau nei sekundę iki mačo pabaigos. Jis atkovojo kamuolį po netaiklaus lietuvio Justino Pavlavičiaus metimo ir pelnė dvitaškį.

Prieš tai Giedrius Jankauskas išvedė „Panevėžį“ į priekį, likus 7 sekundėms pataikęs dvitaškį. Tačiau G.Jankauskas prametė abu baudos metimus likus 54 sekundėms. Tuo metu panevėžiečių skirtumas galėjo pasiekti 3 taškų ribą.

Likus žaisti kiek mažiau nei 9 minutes iki mačo pabaigos, šeimininkai pirmavo 66:59. Tačia daugiau nei penkių minučių atkarpą 11:2 laimėję svečiai išsiveržė į priekį – 70:68.

„Livu alus“: Valdas Dabkus 17 (3/10 dvit., 2/4 trit., 5/6 baudų), Justinas Pavlavičius (3/7 dvit., 1/1 trit., 5/6 baudų, 7 atk. kam.), Marekas Jurevičius 11, Klavas Ansonas 10, Milošas Živanovičius 8 (8 atk. kam.).

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 20 (14/15 baudų), Abdulas Millsas 17, Giedrius Jankauskas 11 (8 atk. kam.), Paulius Staškūnas 7, Savvas Manousos (7 atk. kam.) ir Osvaldas Mačernis po 6.

Pralaimėję panevėžiečiai turi 8 pergales ir 14 nesėkmių. Jie kartu su Klaipėdos „Neptūnu“ dalijasi 10 vieta. Tuo tarpu Liepojos komanda, turinti 7 pergales ir 16 pralaimėjimų, dalijasi 13-15 pozicijomis.

MM...Andersonas 6 assitai tai jau šis tas..o kad Petrauskas grybą pjauna tia jau ne naujiena, jis į kiekvienas rungtynes nusišneka bent po 3 -5 kartus...pamatė BBL.net live kad parašyta LIE tai ir pagalvojo Kad Lietuvos rytas...
2006-02-12
siaip tai ir as nelabai tikiu anderseno galimybemis, kol komanda laimi, viskas gerai, bet kai prasides nesekmes. tada ne kas bus...
2006-02-12
anderson geras yra..kai jy perpras zalgirieciai tai bus viskas lb gerai..o taiklumas tai tikrai atsigaus.cia tik laiko reikalas.pamatysit kenny dar tars sawo zody ir pateisins viltis.
2006-02-12
+1
Na Petrauskas vel nugrybavo, tik praejus puse rungtyniu suprato kad ne LRytas su paneveziu losia...Kennis kolkas zemiau cotos lygio losia, meto dar klisiau negu cota tiksliau pasakius, na pamatysim kaip kenis ir kaip cota top 16 atrodys
2006-02-12
to inferno: palauk dar du menesius ir gausi visus atsakymus i savo klausimus. Net neabejoju kad su Andersonu viskas bus OK!