Italijos krepšinio čempionato tryliktasis turas turėtų ilgai įsiminti trims lietuviams. Ramūnas Šiškauskas, Rimantas Kaukėnas ir Virginijus Praškevičius kartu surinko 78 taškus, o jų vedamos ekipos iškovojo pergales išvykoje.

Trevizo „Benetton“ ekipa išvykoje turėjo daug vargo su Bjelos „Angelico“ krepšininkais, tačiau iškovojo pergalę 73:70 (22:18, 19:18, 18:13, 14:21).

Šeimininkams pergalės vos neišplėšė Joe Smithas, per paskutinę minutę surinkęs 8 taškus ir labiausiai prisidėjęs prie to, kad „Angelico“ priartėtų iki 3 taškų ribos. Visgi Bjelos ekipai neužteko laiko panaikinti deficito, kuris likus dviem minutėms iki mačo pabaigos siekė 10 taškų.

Įspūdingai sugrįžimą po traumos pažymėjo R.Šiškauskas. Dvejas rungtynes praleidęs lietuvis pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą, per 33 minutes pelnęs 26 taškus (5/8 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 4/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 3 sykius suklydo.

„Angelico“: Joe Smithas 18 taškų, Damonas Williamsas 16, Luca Garri ir Simone Cotani po 11.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 26, Marcusas Goree 17 (11 atk. kam.), Matteo Soragna 11.

•

Pirmą kartą šį sezoną Italijos čempionate R.Kaukėnas perkopė 30 pelnytų taškų ribą, o Sienos „Montepaschi“ išvykoje 108:78 (27:19, 23:14, 33:26, 25:19) nugalėjo Avelino „Air“ ekipą.

Per pirmą kėlinį R.Kaukėnas pelnė 12 taškų, o solidų pranašumą įgiję svečiai bėgant laikui tik didino savo persvarą, kol ji pasiekė triuškinančią 30 taškų ribą.

Nugalėtojams R.Kaukėnas per 25 minutes surinko 31 tašką (8/8 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo vieną ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Nesėkmingai mačas susiklostė Mindaugui Žukauskui, kuris per 12 minučių prametė vienintelį tritaškį, atkovojo ir perėmė po kamuolį.

„Air“: Davidas Youngas ir Tony Bobbitas po 17, Brandonas Brownas 16, Herve Toure 11.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 31, Luigi Datome 27, Jamelis Thomasas ir Duane'as Woodwardas po 16, Shaunas Stonerookas 10.

•

Rezultatyviausias rungtynes šį sezoną sužaidė ir Virginijus Praškevičius, kuris įdėjo svarų indėlį į sunkią Kapo d'Orlando „Upea“ pergalę. Po pratęsimo ji išvykoje 102:96 (32:20, 10:20, 22:24, 19:19, 19:13) įveikė Livorno „Basket“.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos V.Praškevičius dviem taikliomis baudomis padidino „Upea“ persvarą iki 7 taškų. Tačiau netrukus du tritaškius iš eilės pataikę šeimininkai netrukus atsidūrė priekyje. Pratęsimą išplėšė „Upea“ žaidėjas Oluoma Nnamaka, pataikęs dvitaškį paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis.

Pratęsime „Upea“ vargo neturėjo – 7 taškais be atsako papildomą kėlinį pradėję svečiai neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Aikštėje 37 minutes praleidęs V.Praškevičius pelnė 21 tašką (3/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

„Basket“: Antonio Porta 27, Chevonas Troutmanas 22, Alessandro Abbio ir Paulas Mc Phersonas po 11.

„Upea“: Virginijus Praškevičius ir Marque Perry po 21, Oluoma Nnamaka 17, Kristapas Janičenokas 16, Keithas Carteris 13.

NBA meta ir po 1tsk ir iswis neimeta taip kad cia 31tsk nerejkia lyginti su nba
2006-02-13
o kaip kaukenas pavaro, blemba jis turi runktiniauti ringtyneje, 31tsk kaip per NBA :))
is siska irgi zveris po traumos 26 tsk, malonu skatyti
2006-02-13
malonu kad siskauskas neblogai pasirode..gal atsigaus bicas..tos trumos neleidzia visa sezona normaliai ysibeget ir zaist jam..bet tikekimes traumos nesutrugdys zaist uz lietuva.
2006-02-13
Kaukėnas tai išvis kogero geriausią savo fizinę formą yra pasiekęs, įspūdingai žaidžia tiek Italijoje tiek Eurolygoje, kad tik rinktinėje žaistų.. ;/
2006-02-12
nu ir ka kaukenas? vaikis pakilime NEREALIAME! per dvi savaites dvi rungtynes kuriose per 30 tasku... Nerealu! :)