Skirtingai sekmadienio (02.12) rungtynės susiklostė dviem Ispanijos klubams, kuriems atstovauja lietuviai. Dainius Šalenga buvo rezultatyvesnis nei Mindaugas Timinskas, be to, D.Šalengos ekipa iškovojo pergalę, o M.Timinsko klubas patyrė netikėtą nesėkmę.

Viena šio sezono ACB lyderių Žeronos „Akasvayu“ išvykoje 75:72 (20:22, 10:17, 27:19, 18:14) nugalėjo Ispanijos čempionų titulą ginančius Madrido „Real“ krepšininkus.

Nugalėtojams D.Šalenga per 25 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Real“: Igoris Rakočevičius 18 taškų (10/11 baudų, 8 klaidos), Axelis Hervelle 16 (9 atk. kam.), Mickaelis Gelebale 13, Moustapha Sonko 9.

„Akasvayu“: Germanas Gabrielis 22, Dainius Šalenga 12, Roberto Duenasas 10, Terrellas Myersas 9, Franas Vazquezas 8.

•

Pirmoje ACB lentelės pusėje esanti Valensijos „Pamesa“ išvykoje netikėtai dideliu skirtumu nusileido vieniems lygos autsaiderių Lugo „Leche Rio“ krepšininkams 69:86 (21:22, 11:26, 17:21, 20:17).

Valensijos ekipai M.Timinskas per 27 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius.

„Leche Rio“: Josephas McNaullas 17, Geraldas Brownas 15, Pete'as Mickaelas 13, Nebojša Bogovačas 11, Djuro Ostojičius 8.

„Pamesa“: Dimos Dikoudis 20, Albertas Mirallesas 13, Oscaras Yebra 11, Blake'as Steppas 9.