Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Šarūno Jasikevičiaus Indianos „Pacers“ (25 perg. – 23 pral.) ekipa, namie 88:92 (21:25, 17:18, 24:19, 26:30) turėjusi pripažinti čempionų titulą ginančių San Antonijaus „Spurs“ (40-10) krepšininkų pranašumą.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Pacers“ pirmavo 86:81, tačiau Emanuelis Ginobili per 45 sekundes pelnė 6 taškus iš eilės ir išvedė savo ekipą į priekį.

Paskutinėmis susitikimo sekundėmis „Pacers“ du kartus galėjo persverti rezultatą, tačiau iš pradžių Stepheno Jacksono, o paskui Fredo Joneso metimai skriejo pro šalį ir „Spurs“ šventė devintą iš eilės pergalę išvykose.

Septyniolika minučių žaidęs Š.Jasikevičius pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 17 taškų (4/13 metimų), Predragas Stojakovičius 16 (8 atkovoti kamuoliai), Fredas Jonesas 12, Šarūnas Jasikevičius 10.

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 29, Tony Parkeris 17, Bruce’as Bowenas 16, Nazras Mohammedas 12 (9 puolime atkovoti kamuoliai), Timas Duncanas 10 (11 atk. kam.).

•

Pamažu į Rytų konferencijos geriausių komandų aštuonetą braunasi Čikagos „Bulls“ (22-28) krepšininkai. Praėjusią naktį Los Andžele jie 97:91 (29:25, 22:25, 25:17, 21:24) nugalėjo „Clippers“ (30-19).

Mačo pabaigoje suklydusi ir tris kartus į krepšį nesėkmingai metusi „Bulls“ ekipa leido varžovams priartėti iki 91:93. Tačiau likus 9 sekundėms prie baudų metimo linijos stojęs Kirkas Hinrichas krepšį atakavo taikliai, o dar du taiklūs Andreso Nocioni baudos metimai leido svečiams švęsti pergalę.

Pirmoje mačo pusėje „bulius“ į priekį traukė Jannero Pargo, iš viso šiose rungtynėse surinkęs 17 taškų ir šeštą kartą šį sezoną perkopęs 10 pelnytų taškų ribą.

Darius Songaila per 22 minutes nugalėtojams pelnė 12 taškų (6/11 dvitaškių). Puolėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, kartą jį perėmė ir 3 sykius prasižengė.

„Clippers“: Eltonas Brandas 29 (15 atk. kam.), Samas Cassellas 18, Chrisas Kamanas 13, Cuttino Mobley 11.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas ir Jannero Pargo po 17, Luolas Dengas 14, Darius Sngaila 12, Andresas Nocioni ir Benas Gordonas po 11.

•

Įtempo siužeto trilerį laimėjo Denverio „Nuggets“ (28-25) klubas, kuris išvykoje po pratęsimo 120:112 (25:20, 28:29, 27:25, 22:28, 18:10) nugalėjo Sietlo „SuperSonics“ (20-31).

Keturių iš eilės „Nuggets“ nesėkmių seriją nutraukė Carmelo Anthony. Ekipos lyderis per pratęsimą pelnė 8 taškus, įskaitant visas šešias taiklias baudas, lėmusias mačo baigtį. Svarų indėlį įdėjo ir Andre Milleris, per pratęsimą surinkęs 7 taškus.

„Sonics“ ekipa, kuri žaidė be traumuoto Rashardo Lewiso, nesėkmę galėjo patirti be pratęsimo. Rezultatui esant lygiam netaikliai krepšį iš toli aidint finalinei sirenai atakavo „Nuggets“ gynėjas Gregas Buckneris.

Vos 25 sekundes aikštėje praleidęs Denverio klubo naujokas Linas Kleiza niekuo nepasižymėjo.

„Sonics“: Ray Allenas 34, Damienas Wilkinsas 21 (10 atk. kam.), Luke'as Ridnouras 15, Vladimiras Radmanovičius 11.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 33, Kenyonas Martinas 22 (10 atk. kam.), Andre Milleris 21 (9 rez. perd.), Marcusas Camby 12, Earlas Boykinsas 11.