Nesustabdomas LeBronas Jamesas ant menčių paguldė NBA čempionų titulą ginančius San Antonijaus „Spurs“ (40 pergalių – 11 pralaimėjimų) krepšininkus. Jaunosios NBA žvaigždės vedama Klivlendo „Cavaliers“ (30-21) namie įveikė „Spurs“ 101:87 (18:19, 27:25, 26:18, 30:25).

Vien per trečiąjį kėlinį L.Jamesas pelnė 18 taškų ir labiausiai prisidėjo prie to, kad minimalią persvarą prieš ketvirtį turėjusi „Cavaliers“ atitrūktų 9 taškais. „Šįvakar norėjau žaisti agresyviai ir padėti komandai laimėti. Privalome augti. Laimime prieš tokias komandas kaip Fyniksas, Detroitas bei San Antonijaus, bet turime tiek pat pergalių kiek pralaimėjimų“, – pareiškė L.Jamesas.

Ketvirtąjį kėlinį L.Jamesas pradėjo ant suolelio, tačiau tai nebuvo problema. Per minutę atkarpą 8:2 laimėję šeimininkai atitrūko 15 taškų skirtumu ir išlaikė persvarą iki mačo pabaigos.

Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvo Žydrūnas Ilgauskas. Jis per 29 minutes pelnė 17 taškų (8/19 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei 4 sykius prasižengė.

Į aikštę ketvirtą kartą per karjerą NBA išbėgo Martynas Andriuškevičius. Per minutę ir 38 sekundes jis niekuo nepasižymėjo. Šį sezoną NBA čempionate jis nėra pelnęs nė taško.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 taškai (19/33 metimų), Žydrūnas Ilgauskas 17, Drew Goodenas 10 (10 atk. kam.).

„Spurs“: Timas Duncanas 19 (10 atk. kam.), Emanuelis Ginobili ir Beno Udrihas po 12, Bruce'as Bowenas ir Narzas Mogammedas po 8.