Po septynerių iš eilės rungtynių išvykose serijos į Čikagą nesėkmingai sugrįžo „Bulls“ (22 pergalės – 29 pralaimėjimai) ekipa. Ji namie po pratęsimo 101:105 (26:23, 11:17, 31:29, 22:21, 11:15) nusileido Sakramento „Kings“ (24-28) klubui.

Mike'as Bibby ir Ronas Artestas savo sėkmingu žaidimu privertė „bulius“ pralaimėti šeštą kartą per paskutinius aštuonis susitikimus.

„Kings“ pelnė penkis taškus per pratęsimo pradžią. Likus kiek daugiau nei minutei šeimininkai priartėjo iki 97:99, bet Bradas Milleris pataikė iš vidurinio nuotolio, o M.Bibby dvitaškis metimas padidino „Kings“ pranašumą iki 6 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po Dariaus Songailos taiklių dviejų baudų „Bulls“ įgijo penkių taškų persvarą – 90:85. Tačiau netrukus B.Milleris bei R.Artestas išlygino rezultatą. Per paskutinę minutę abi komandos apsikeitė tik netaikliais metimais.

Į buvusios komandos krepšį D.Songaila įmetė 15 taškų (5/11 dvitaškių, 5/8 baudų). Per 34 minutes puolėjas dar atkovojo 4 kamuolius, kartą jį perėmė, 4 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Bulls“: Benas Gordonas 30 taškų (7 rez. perd.), Kirkas Hinrichas 21 (9 rez. perd.), Luolas Dengas 17, Darius Songaila 15, Othela Harringtonas 8.

„Kings“: Mike'as Bibby 31, ROnas Artestas 27 (14 atk. kam.), Kenny Thomasas 16 (13 atk. kam.) Kevinas Martinas 14, Bradas Milleris 13 (11 atk. kam., 8 rez. perd.).

Kiti rezultatai:

Los Angeles Clippers - Houston Rockets 97-128
Milwaukee Bucks - Seattle SuperSonics 106-91
Detroit Pistons - New Jersey Nets 85-71
Miami Heat - Orlando Magic 107-93

Jo gaila... uztat labai apsidziaugiau kai pamaciau rezultata tarp Clippers ir Rockets :D