Kauno "Žalgiris" be pralaimėjimų baigė SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliarųjį sezoną. Absoliutūs lygos lyderiai Tartu mieste įveikė vietos "Rock" - 89:76 (23:20, 26:23, 31:13, 9:20) ir iškovojo 18 pergalę iš tiek pat galimų.

Kauniečiai, rungtyniavę be Tanokos Beardo, kuris gydosi koją, po dviejų kėlinių turėjo vos 6 taškų persvarą (49:43), tačiau galingas trečiasis kėlinys panaikino visą intrigą. Dešimties minučių atkarpą Antano Sireikos auklėtiniai laimėjo 31:13 ir įgijo 24 taškų pranašumą - 80:56.

Rezultatyviausiai "Žalgiryje" žaidė: Dainius Šalenga 16 taškų, Darjušas Lavrinovičius 15, Simonas Serapinas 14, Paulius Jankūnas 12, Mindaugas Timinskas 11.

"Rock": Augenijus Vaškys 26, Martinas Viiaskas 14, Vallo Allingu 11.

Po šių rungtynių žalgiriečiai išvyksta į Palangą, kur Arvydo Sabonio viešbutyje iki savaitės vidurio ilsėsis siekdami atgauti fizines ir moralines jėgas. Kita jų laukianti dvikova - penktadienį 20 val. BBL pusfinalis, kuriame kauniečiai kovos su "Šiauliais".

"Lietuvos rytas" turėjo vargo su estais

Kitose BBL rungtynėse antrąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Vilniaus "Lietuvos rytas" tik po atkaklios kovos 72:62 (25:18, 15:11, 16:15, 16:18) palaužė Talino "Ehitustööriist".

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris su puse minutės vilniečių pranašumas buvo vos trys taškai (65:62), tačiau likusią kėlinio dalį jie laimėjo "sausu" rezultatu 7:0 ir šventė 14 pergalę.

Rezultatyviausiai "Lietuvos ryte" žaidė: Tyrone'as Nesby 17 taškų, Robertas Javtokas 13 (12 atkovotų kamuolių), Andrius Šležas, Tomas Delininkaitis ir Povilas Čiukinas po 7.

"Ehitustööriist": Nathanas Mielke 18, Veljo Varesas 16.

"Ventspils" nepagailėjo Valmieros ekipos

Triuškinamą pergalę priešpaskutinėje reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Ventspilio "Ventspils", išvykoje 113:64 (25:7, 34:13, 23:19, 31:25) sumindęs Valmieros "Valmieras Piens" ekipą.

Tai buvo vienuoliktoji Latvijos čempionų pergalė Baltijos lygoje, po kurios jie išliko trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu "Valmieros Piens" smuktelėjo į devintąją vietą.

"Ventspils" ekipoje rezultatyviausiai žaidė: Justinas Love'as 17 taškų, Brendas Wrightas 16, Mike'as Lenzly 15, Kristapas Purnis 13, Martinas Skirmantas 10.

"Valmieras Piens": Monvidas Pirsko ir Sandis Amolinas po 16, Juris Andžejevskis 11.

2005-04-10 13:59
Che, 3 keliny 31 - 13, o 4 - 9 -20.... ;)
Estai pabande pasipriesint LRytui, bet irgi nekas gavos...
2005-04-10 12:21