Penkiasdešimties Paulo Pierce‘o taškų buvo maža, kad jo Bostono „Celtics“ (20 perg. - 32 pral.) įveiktų LeBrono Jameso Klivlendo „Cavaliers“ (31-21). Jaunasis „kavalierius“ atliko ketvirtąjį „trigubą dublį“ šį sezoną ir jo ekipa 113:109 (30:23, 20:20, 21:22, 22:28, 9:9, 11:7) po dviejų pratęsimų palaužė „Celtics“.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 sekundes Žydrūnas Ilgauskas prametė du baudų metimus, kurie būtų padidinę persvarą iki 4 taškų. Galimybę išlyginti rezultatą gavę Bostono krepšininkai ja pasinaudojo – P.Pierce‘as likus žaisti 0,2 sekundęs privertė prasižengti L.Jamesą ir šaltakraujiškai sumetė abi baudas.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje neįmetęs paskutinio metimo, LeBronas Jamesas pergalę įtvirtino antrajame pratęsime, kai iš pradžių pataikė baudos metimą, o paskui dvitaškį ir padidino savo ekipos persvarą iki 4 taškų – 111:107.

36 minutes žaidęs Ž.Ilgauskas pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/7 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 43 taškai (12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų), Drew Goodenas 19 (11 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 14, Damonas Jonesas 13, Donyellas Marshallas 11.

„Celtics“: Paulas Pierce’as 50 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Wally Szczerbiakas 17, Delonte’as Westas 15 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Ryanas Gomesas 14.

•

Penktą pergalę per paskutines šešerias rungtynes iškovojo Indianos „Pacers“ (26-23) ekipa, namie 88:77 (23:25, 17:14, 27:19, 21:19) nugalėjusi Milvokio „Bucks“ (27-25).

Šeimininkai atitrūko paskutiniojo kėlinuko viduryje, kai rezultatui esant 76:70 Predragas Stojakovičius pataikė tritaškį, įdėjo iš viršaus ir padėjo komandai įgyti dviženklę persvarą.

Šarūnas Jasikevičius per 26 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau 5 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Pacers“: Anthony Johnsonas 24, Predragas Stojakovičius 20, Davidas Harrisonas 16.

„Bucks“: Michaelas Reddas 24, Bobby Simmonsas 19, Jamaalas Magloire’as 11 (15 atk. kam.).

•

33 rezultatyvius perdavimus atlikusi Fynikso „Suns“ (34-17) ekipa nepaliko vilčių Denverio „Nuggets“ (28-26) komandai – 116:101 (31:21, 32:28, 31:20, 22:32).

Denverio ekipai atstovaujantis Linas Kleiza aikštėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, kartą perėmė kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 29, Andre Milleris 14, Marcusas Camby 13.

„Suns“: Shawnas Marionas 21 (12 atk. kam.), Raja Bellas 20, Steve’as Nashas 19 (12 rez. perd.), Borisas Diaw 17 (10 atk. kam.) Leandro Barbosa 11, Kurtas Thomasas 10.

Kleiza saunuolis maladec, o Jasikeviciaus as nelabai jau ir pazystu.... 4pts tik ... :/
2006-02-17
Juoka man biski kelia ir ilgas ir saras. atsisako rinktines kad pedetu savo klubams nba.. truksta zodziu.. nu, ilga ten nors gerbia, o ant saro tai ten visiem nusispjaut! PS: ir tik nesokit aiskint kad as kylstu. Tai yra visiska tiesa!
2006-02-16
+1
su Peja atejimu indiana laimi, bet uz tai Saras sedo, macas ir toliau sekmingai padavineja ranksluoscius, o stai Kleiza tai tikrai gavo nemazai, netgi daug zaisti, saunu...
2006-02-16
p.s. nba psl yra vienas geras Kleizos dejimas po Anthony paso ir Jaskos 'no look' pasas Pejai :)
2006-02-16
na saunu kad indiana atsigavo ir laimi be jermain oneal bet cia aisku padeda stojakavicius daug na o saras matyt dar neatranda savojo zaidimo . bet tikiuosi kad jis tures puikia proga pasirodyti per naujoku ir antrameciu maca . o nesupratau macas net nerigistruojamas jau varzyboms gal jau ji iskeis su kokia kita komanda nes tikrai ji ant suolo manau laiko ne del to kad juo nepasitiki kaip geru zaideju o paprasciausiai jiems jis gal nereikalingas yra .labai noreciau kad maca paimtu i kokius bulius pvz arba cavaliers arba cliperiai galetu pasimt tuose komandose tikrai kur nera jokiu zvaigdziu tikrai gautu bent i rungtynes 10 min zaisti garantuotai.
2006-02-16
WoW! siandien Kleiza buvo 6 zaidejas! plius statsus visose kategorijose uzpilde :)
2006-02-16
geriausia taj kad su stojakoviciaus atejimu peiseriu zaidimas labai pagerejo....5 pergalis per 6 rungtynes