Devintą pergalę per 24 NCAA rungtynes iškovojo „American Egales“ komanda, savo gretose turinti 3 krepšininkus iš Lietuvos. „Eagles“ išvykoje 68:55 palaužė „Army Black Knights“.

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Paulius Joneliūnas, per 26 minutes surinkęs 11 taškų (2/8 dvit., 5/5 baudų). „Centras“ taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Arvydas Eitutavičius per 14 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Linas Lekavičius per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Triuškinamą pergalę šventė Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“ komanda, 91:56 įveikusi „Longwood Lancers“. Lietuvis per 19 minučių pelnė 9 taškus (4/4 dvit., 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Aštuonioliktą pergalę per 26 rungtynes šventė „Old Dominion Monarchs“ komanda, 75:56 nugalėjusi „Georgia State“. Nugalėtojams atstovaujantis Valdas Vosylius per 11 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Pralaimėjimą po pratęsimo patyrė Laimono Kisieliaus „William&Mary Tribe” ekipa, 52:57 turėjusi pripažinti „Delaware“ pranašumą. Lietuvis per 7 minutes pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Pirmą pralaimėjimą po 6 pergalių iš eilės patyrė tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ komanda, 68:77 turėjusi pripažinti „North Carolina-Wilmington Seahawks“ ekipos persvarą.

Nesėkmingai ši dvikova klostėsi ir lietuviams. Aurimas Kieža per 32 minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

3 minutes rungtyniavęs Žygis Šeštokas ir 2 minutes žaidęs Arminas Urbutis nepasižymėjo.

Vienuoliktą pergalę per 23 rungtynes iškovojo Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“ komanda, savo aikštėje 75:69 palaužusi „Maryland-Baltimore County Retreivers“. Lietuvis per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Tiek pat pergalių turi ir Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“ ekipa, 62:54 nugalėjusi „East Carolina Pirates“. Lietuvis per 21 minutę pelnė 4 taškus (0/1 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė Freddy Petkaus „Maine Black Bears“ ekipa, 48:79 nusileidusi „Vermont Catamounts“. Lietuvis per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Septynioliktą kartą per 24 rungtynes pralaimėjo „Virginia Military Keydets“ krepšininkai, 72:73 nusileidę „High Point Panthers“. Pralaimėtojams atstovaujantis Tadas Mankevičius 3 minutes nespėjo pasižymėti.

Vienuoliktą pergalę per 23 rungtynes šventė „St. John‘s Red Storm“ ekipa, 54:51 palaužusi „Rutgers Scarlet Knights“. Nugalėtojams atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 6 aikštėje praleistas minutes nepasižymėjo.