24 taškus pirmose Lenkijos krepšinio lygos (PLK) ketvirtfinalio rungtynėse pelnęs Gintaras Kadžiulis padėjo Vloclaveko "Anwil" savo aikštėje iškovoti pergalę - 76:74 (20:16, 14:19, 26:18, 16:21) buvo įveikti Vroclavo "Deichmann Slask" krepšininkai.

Sėkmingai rungtynes pradėję Vloclaveko krepšininkai, vedami G.Kadžiulio per pirmąjį kėlinį įgijo 4 taškų pranašumą. Tačiau ne itin sėkmingai susiklostes antrasis ketvirtis svečiams leido ne tik išlyginti rezultatą, bet ir didžiąją pertrauką pradėti pirmaujant vienu tašku (35:34).

Trečiajame ketvirtyje atsitiesę aikštės šeimininkai pradėjo mažinti atsilikimą, ir baigiantis kėliniui jau turėjo 7 taškų pranašumą prieš paskutines 10 minučių. Paskutiniame kėlinyje vykusi kova dėl kiekvieno aikštės colio sėkmingai susiklostė "Anwil" krepšininkams, kuriems užteko trečiajame kėlinyje įgytos persvaros, kad laimėtų mačą.

Sėkmingiausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo: G.Kadžiulis 24 taškai (29 min., 7/9 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/11 baudų, 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos, 2 pražangos), Edas Scottas 16, Dušanas Jeličius 14,... Tomas Nagys 4 (6 min., 2/3 dvitaškių, 2 pražangos), ... Kęstutis Marčiulionis 0 taškų (2 min., 0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2 pražangos).

"Deichmann Slask" komandoje išsiskyrė: Michailas Inerski 28 taškai (14 atk. kam., 4 rez. perd.), Ryanas Randle'as 12, Radoslawas Hyzy 11,... Aivaras Kiaušas 0 taškų (17 min., 0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2 atk. kam., 1 rez. perd., 3 per. kam., 1 blk., 3 pražangos).

Kitame ketvirtfinalio mače Sopoto "Prokom Trefl" su trimis lietuviais sudėtyje 11 taškų skirtumu - 94:83 (23:23, 20:20, 26:19, 25:21) savo aikštėje įveikė Starogardo Gdansko "Polpharma".

Pusę susitikimo laiko taškas į tašką rungtyniavusios ekipos, po dviejų kėlinių turėjo lygų rezultatą - 43:43. Tačiau iškart po didžiosios pertraukos nuo savo oponentų atitrūko aikštės šeimininkai, Sopoto krepšininkai, o paskutiniajame ketvirtyje šį skirtumą dar padidino.

"Prokom Trefl" ekipai taškus pelnė: Goranas Jagodnikas 25 taškai (6 atk. kam.), Adamas Wojčikas 16, Istvanas Nemethas 12, Tomas Pačėsas 10 (23 min., 2/4 tritaškių, 4/4 baudų, 4 atk. kam., 3 rez. perd., 1 per. kam., 1 kld., 4 pražangos), Darius Maskoliūnas 8 (26 min, 1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų, 1 atk. kam., 3 rez. perd., 5 kld., 2 pražangos), Tomas Masiulis 7 (24 min., 2/4 dvitaškių, 3/4 baudų, 7 atk. kam., 1 rez. perd., 2 per. kam., 2 kld., 4 pražangos).

"Polpharma": George'as Reese'as 25 taškai, Aleksy Olszewski 12.

Varšuvos "Polonia Warbud" - Tarnovo "Unia/Wisla" 92:83 (19:27, 20:24, 32:16, 21:16)